Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch
trading, logistics


  • zber kovového odpadu a šrotu, výkup druhotných surovín, spracovanie zberných surovín, spracovanie odpadového papiera

  • priemyselné testovacie linky, automatické montážne linky, výroba jednoúčelových strojov, špeciálne jednoúčelové stroje

  • výroba plastových polotovarov, plastové rúrky a dosky, profily z plastov, plastové dielce, plastové formátované profily

  • elektronické prístroje, komponenty pre elektronické prístroje, digitálne regulátory, spínacie prístroje, elektronické relé

  • náhradné diely pre osobné vozidlá, výmena čelných autoskiel, výkup autodielov, náhradné diely do prevodoviek, predaj motorových olejov

  • úprava druhotných surovín, výkup a spracovanie kovov, ekonomické využitie odpadu, recyklácia stavebnej sute

  • potravinárske výrobky, mlynské produkty, cukrovarský tovar, živočíšne a rastlinné tuky

  • zlievarenské odliatky, distribúcia ocele a nerezu, farebných kovov, špeciálnych zliatin, legovanie ocele, hutnícke výrobky

  • zliatiny železa, legovaná liatina, farebné kovy, surové železo, olovo a zinok, meď a hliník, kujné technické železo
Toyota Tsusho Europe SA
Czech Republic Branch

Pobočka Toyota Tsusho Europe SA Slovakia Branch pôsobiaci v Prahe, Liberci a Kolíne je súčasťou medzinárodnej siete spoločnosti TOYOTA TSUSHO EUROPE SA s hlavným sídlom v Bruseli.

V Českej republike sa delia do niekoľkých divízií teda Metal, Machinery, Chemicals, Food and Consumer, Global Parts a Logistics Division.
Spoločnosť sa špecializuje na obchod s kovmi a ich následné spracovanie, výrobu náhradných dielov a logistiku, robotiku a projektové riadenie chemického spracovania a elektroniky aj spotrebného tovaru.

Oddelenie Metal zabezpečuje dodávky kvalitného materiálu, nákup a predaj neželezných kovov, obchod s hliníkovým odpadom, logistické služby a dodávky nielen pre automobilový priemysel v Európe, ale aj mimo Európy. Súčasťou výroby je premyslená stratégia spracovanie a recykláciu kovov, čo umožňuje spoločnosti plnú kontrolu nad dostatkom výrobných surovín.

Tieto produkty sú ponúkané v spolupráci so strategickými partnermi po celom svete a ročne sa obchoduje so 14-timi miliónmi ton kovových produktov. V rámci vlastnej výroby v SR a Turecku sú ponúkané služby priečneho a pozdĺžneho delenie oceľových zvitkov (uhlíkatý i nerez materiál), tvarové přístřihy a výlisky a v rámci spolupráce so strategickými partnermi tiež služby ako je ohýbanie, kovanie, zváranie, utláčaním, obrábanie či povrchové úpravy materiálu. V Turecku je servisné centrum na elektrickú oceľ, ktorá sa využíva v energetike. Tu sa zaisťujú operácie od pozdĺžneho delenia až po skladanie jadier.

Divízia Machinery sa zameriava na obchod s výrobnou technológiou a jej príslušenstvom v rámci EÚ a mimo EÚ. Zaisťuje a garantuje výrobu jednoúčelových aj viacúčelových strojov, import / export, CE certifikácia, dodávanie náhradných dielov a spotrebných materiálov. Ďalej zaisťuje inštalácie a relokácia výrobných zariadení vrátane pripojenia na médiá a vykonáva aj celkový projektový manažment.

Oddelenie Global Parts zabezpečuje riadenie dodávateľských reťazcov pre zákazníkov nielen v automobilovom sektore. Celosvetová sieť pobočiek umožňuje prepojiť výrobcu a dodávateľa dielov a dodať vhodné globálne riešenie v garantovanej kvalite.

Divízia Chemicals sa sústreďuje na spracovanie a distribúciu plastov a rôznych ďalších automobilových materiálov vrátane hľadanie materiálov novej generácie pre automobilový priemysel. Významným projektom tejto divízie je vývoj vozidiel šetrných k životnému prostrediu, ako napríklad hybridné vozidlá (PHV), elektrické vozidlá a vozidlá s vodíkovými palivovými článkami (FCV) či zariadení a služby pre "spojené automobily" a "samostatné konanie".

Medzinárodný obchod s cukrom, orechy a ďalšími potravinárskymi prísadami s nadviazaním obchodných vzťahov s Afrikou a obchod s chemikáliami, chemickými materiálmi ako sú liečivá, detergenty či hygienické výrobky rozvíja divízia Food & Consumer Services a divízie Chemicals. Ďalej sa s cieľom zlepšenia životného štýlu a podmienok zaoberá tiež poradenstvom v oblasti poistenia a riadenia rizík so snahou podporiť etablovanie sa na týchto nových trhoch.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch trading, logistics
WEBOVÁ STRÁNKA
Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch
www.toyota-tsusho-europe.com
Adres

Adres

Plzeňská 5b/3185
Praha 5 - Smíchov 150 00

info@ttesa.cz
+420 225 091 111


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha