CZK
Ověřeno EDB
Overené EDB
Napíšte nám

Napíšte nám

info@ttesa.cz

Zavolajte nám

Zavolajte nám

+420 225 091 111

Zavolajte nám

Adres

Plzeňská 5b/3185
Praha 5 - Smíchov 150 00

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch

Toyota Tsusho Europe SA
Czech Republic Branch

Pobočka Toyota Tsusho Europe SA Slovakia Branch pôsobiaci v Prahe, Liberci a Kolíne je súčasťou medzinárodnej siete spoločnosti TOYOTA TSUSHO EUROPE SA s hlavným sídlom v Bruseli.

V Českej republike sa delia do niekoľkých divízií teda Metal, Machinery, Chemicals, Food and Consumer, Global Parts a Logistics Division.
Spoločnosť sa špecializuje na obchod s kovmi a ich následné spracovanie, výrobu náhradných dielov a logistiku, robotiku a projektové riadenie chemického spracovania a elektroniky aj spotrebného tovaru.

Oddelenie Metal zabezpečuje dodávky kvalitného materiálu, nákup a predaj neželezných kovov, obchod s hliníkovým odpadom, logistické služby a dodávky nielen pre automobilový priemysel v Európe, ale aj mimo Európy. Súčasťou výroby je premyslená stratégia spracovanie a recykláciu kovov, čo umožňuje spoločnosti plnú kontrolu nad dostatkom výrobných surovín.

Tieto produkty sú ponúkané v spolupráci so strategickými partnermi po celom svete a ročne sa obchoduje so 14-timi miliónmi ton kovových produktov. V rámci vlastnej výroby v SR a Turecku sú ponúkané služby priečneho a pozdĺžneho delenie oceľových zvitkov (uhlíkatý i nerez materiál), tvarové přístřihy a výlisky a v rámci spolupráce so strategickými partnermi tiež služby ako je ohýbanie, kovanie, zváranie, utláčaním, obrábanie či povrchové úpravy materiálu. V Turecku je servisné centrum na elektrickú oceľ, ktorá sa využíva v energetike. Tu sa zaisťujú operácie od pozdĺžneho delenia až po skladanie jadier.

Divízia Machinery sa zameriava na obchod s výrobnou technológiou a jej príslušenstvom v rámci EÚ a mimo EÚ. Zaisťuje a garantuje výrobu jednoúčelových aj viacúčelových strojov, import / export, CE certifikácia, dodávanie náhradných dielov a spotrebných materiálov. Ďalej zaisťuje inštalácie a relokácia výrobných zariadení vrátane pripojenia na médiá a vykonáva aj celkový projektový manažment.

Oddelenie Global Parts zabezpečuje riadenie dodávateľských reťazcov pre zákazníkov nielen v automobilovom sektore. Celosvetová sieť pobočiek umožňuje prepojiť výrobcu a dodávateľa dielov a dodať vhodné globálne riešenie v garantovanej kvalite.

Divízia Chemicals sa sústreďuje na spracovanie a distribúciu plastov a rôznych ďalších automobilových materiálov vrátane hľadanie materiálov novej generácie pre automobilový priemysel. Významným projektom tejto divízie je vývoj vozidiel šetrných k životnému prostrediu, ako napríklad hybridné vozidlá (PHV), elektrické vozidlá a vozidlá s vodíkovými palivovými článkami (FCV) či zariadení a služby pre "spojené automobily" a "samostatné konanie".

Medzinárodný obchod s cukrom, orechy a ďalšími potravinárskymi prísadami s nadviazaním obchodných vzťahov s Afrikou a obchod s chemikáliami, chemickými materiálmi ako sú liečivá, detergenty či hygienické výrobky rozvíja divízia Food & Consumer Services a divízie Chemicals. Ďalej sa s cieľom zlepšenia životného štýlu a podmienok zaoberá tiež poradenstvom v oblasti poistenia a riadenia rizík so snahou podporiť etablovanie sa na týchto nových trhoch.

moreless
Katalóg firiem

Recyklácia a likvidácia odpadovZber a výkup odpadovZákladné potraviny - múka, cukor, tukStroje jednoúčelové a špeciálneHutnícky materiálPlastové polotovaryŽelezné a neželezné kovyElektronické prístroje a komponentyAutodiely a autopríslušenstvo

OBRÁZKY


Kontakty

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch
Plzeňská 5b/3185
Praha 5 - Smíchov 150 00
GPS: 50°4′17.98″ N, 14°24′4.79″ E

50°4′17.98″ N, 14°24′4.79″ E

QR kód firmy Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch
WEBOVÁ STRÁNKA Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch
Adres

Adres

Plzeňská 5b/3185
Praha 5 - Smíchov 150 00

info@ttesa.cz
+420 225 091 111

Kontaktný formulár

captcha