Zakladni skola a Materska skola Branany


c.p. 191, Branany 435 22
Braňany Elementary School and Przedszkole, Braňany 191 to kompletna szkoła z dziewięcioma kolejnymi klasami, zintegrowane przedszkole z dwiema klasami. W zintegrowanym przedszkolu są dwie klasy. Nasza szkoła znajduje się poniżej Rudaw i znajduje się w pobliżu miasta powiatowego Most. Rozwijamy także naturalną aktywność fizyczną dzieci (bieganie, spacery, wspinaczka, gra w klasy, łapanie, rzucanie). Naszym zadaniem jest wspieranie i zaspokajanie u dzieci chęci poruszania się, poznania oraz umożliwienie im przemieszczania jak największej ilości naturalnego ruchu na zewnątrz. W szkole znajduje się także stołówka szkolna i klub.

Szkoła podstawowa, szkoła podstawowa:
- wykształcenie podstawowe od 1 do 9 klasy
- nowoczesny sprzęt
- stymulujące środowisko dla wszechstronnego rozwoju i dalszej edukacji dziecka.

Pierścienie:
- Piłka ręczna
- turnieje sportowe.

Prowadzimy naszych uczniów do logicznego myślenia, kreatywnego myślenia, komunikacji i wzajemnej tolerancji.

Przedszkole, przedszkole:
- Edukacja przedszkolna
- Kładziemy duży nacisk na rozwój umiejętności grafomotorycznych i mowy oraz umiejętności czytania przed czytaniem. W przedszkolu zwracamy uwagę na indywidualność dziecka. Jeśli „podejrzewamy”, że jest uzdolnionym dzieckiem, staramy się stworzyć dla niego stymulujące środowisko.

Nasza szkoła i przedszkole zapewnia ponadstandardową opiekę nad dziećmi i oferuje przyjemne środowisko z wykwalifikowanym personelem.

Produkty
  • czesko- angielskie przedszkole, prywatne przedszkole, opieka nad dziećmi, edukacja przedszkolna, obiekty przedszkolne dla dzieci
  • nauczanie przedmiotów, kursy, wycieczki szkolne, kluby szkolne, stołówki szkolne, wykształcenie podstawowe

Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha