IdentCORE s.r.o.


Główną działalnością firmy IdentCORE z siedzibą w Znojmo jest produkcja, druk i dostawa kart plastikowych oraz dostawa nośników identyfikacji RFID. Dostarczymy Ci plastikowe karty magnetyczne, chipowe i identyfikacyjne. Wszystkie zamówienia realizujemy na terenie całej Republiki Czeskiej.

Produkujemy karty plastikowe w formacie ISO z paskiem magnetycznym (HiCO / LoCO), kodem kreskowym, personifikacją lub chipem. Realizujemy zamówienia już od 1 sztuki. Do kart dostarczymy plastikowe opakowanie i smycze (smycze na szyję), które wykonamy na zamówienie zgodnie z Twoimi wymaganiami. Podstawowe karty plastikowe wykorzystywane są przede wszystkim w celach marketingowych - wykonujemy i drukujemy karty lojalnościowe, klubowe, rabatowe, klientowskie i inne na zamówienie.

W naszym portfolio produktów znajdują się również karty chipowe. Posiadamy głównie karty z technologią zbliżeniową z najczęściej używanymi chipami EM4102, 4200 125kHz, 8byte oraz MIFARE S50, 13, 56MHz z pamięcią 1kB w bardzo korzystnych cenach. Inne technologie chipowe RFID, takie jak Legic Prime, I-Code SLi, MIFARE Ultralight, Desfire, Hitag 1, Hitag 2 i inne, są wykonywane na zamówienie. lub karty identyfikacyjnej).

IdentCORE dostarcza również breloki z chipem wykonane z różnych rodzajów materiałów i kolorów - PVC, ABS, przezroczyste tworzywa sztuczne, skóra i metal. Breloki posiadają chipy RFID EM4102 125kHz, MIFARE S50 1k, Hitag 1, itp. Produkt ten znajduje zastosowanie głównie w dziedzinie systemów identyfikacji, dostępu lub obecności, a mianowicie w hotelach, pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych. Nadają się do wchodzenia do budynków, biur lub jako upoważnienie do przełączania się między działami w budynku. Sprzedajemy również brelok zbliżeniowy KeyfobCARD z możliwością pełnego zadruku. Breloki mogą być również dostarczane bez chipa, który jest personalizowany np. Tylko kodem kreskowym lub serią numerów.

Do naszych klientów podchodzimy indywidualnie, a celem jest długofalowa, satysfakcjonująca współpraca z wiedzą i dostosowanie się do Państwa potrzeb. Wiele produktów dostępnych w magazynie w ciągu 24 godzin od zamówienia.

Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa IdentCORE s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
IdentCORE s.r.o.
www.identcore.cz
Adres

Adres

Horni Ceska 248/19
Znojmo 669 02

obchod@identcore.cz
+420 775 529 311

Znajdziesz nas również tutaj:

Facebookwww.clevercard.czARES
captcha