IdentCORE s.r.o.


  • spracovanie plastických hmôt, stavebné plastové dosky, plastové rozvody vody, súčiastky z plastu, plastové komponenty

  • elektrická zabezpečovacia signalizácia, exteriérové zabezpečovacie systémy, mechanické zábranné systémy, posúdenie bezpečnosti

  • promo darčeky, USB a prenosné disky, súťažné a sponzorské predmety, reklamné hodiny s budíkom, čapice a tričká s logom, reklamné perá
Hlavnou činnosťou firmy IdentCORE z Českej republiky, ktorá je súčasťou Európskej únie, je výroba, potlač a dodávka plastových kariet a dodávky RFID identifikačných médií. Zabezpečíme pre Vás ako magnetické, čipové, tak aj identifikačné plastové karty.

Plastové karty vyrábame vo formáte ISO štandard s magnetickým pruhom (Hicom / LoCO), čiarovým kódom, personifikáciou alebo s čipom. Spracovávame zákazky už od 1 kusu. Karty dodáme s plastovými obalmi aj lanyardmi (šnúrami na krk), ktoré vyrobíme zákazkovo podľa Vašich požiadaviek. Základné plastové karty sa používajú predovšetkým na marketingové účely - na zákazku zhotovujeme a potláčame vernostné, klubové, zľavové, zákaznícke a iné PVC karty.

Portfólio našich výrobkov zahŕňa aj čipové karty. Naskladnené máme predovšetkým karty s bezkontaktnými technológiami s najbežnejšie používanými čipmi EM4102, 4200 125kHz, 8byte a MIFARE S50, 13, 56MHz s 1kB pamäťou za veľmi výhodné ceny. Ostatné čipové RFID technológie, ako je Legic Prime, I-Code SLi, MIFARE Ultralight, DESFire, Hitag 1, Hitag 2 a ďalšie, zhotovujeme na zákazku. Tieto výrobky nachádzajú uplatnenie ako identifikačného média do dochádzkových, prístupových a zabezpečovacích systémov (zamestnanecká alebo identifikačná karta ).

IdentCORE dodáva aj čipové kľúčenky z rôznych druhov materiálov a farebných prevedení - PVC, ABS, transparentné plasty, koža a kov. Kľúčenky disponujú RFID čipmi EM4102 125kHz, MIFARE S50 1k, Hitag 1 apod. Tento produkt sa využíva predovšetkým v oblasti identifikačných systémov, prístupových alebo dochádzkových systémov, a to v hoteloch, penziónoch, rekreačných strediskách. Sú vhodné na vstup do budov, kancelárií alebo ako oprávnenie pre prechod medzi oddeleniami v budove. Predávame aj úplne potlačiteľnú bezkontaktnú kľúčenku KeyfobCARD. Kľúčenky je tiež možné dodať bez čipu, takáto kľúčenka je personifikovaná napr. len čiarovým kódom alebo číselnou radou.

Pre našich zákazníkov uplatňujeme osobný prístup a cieľom je dlhodobá spokojná spolupráca so znalosťou a prispôsobenie sa Vašim potrebám. Mnoho položiek skladom dostupných do 24hodín od objednávky.

Témy:

výroba, potlač plastových kariet, magnetické, čipové, RFID, identifikačné karty, Česká republika

AKTUÁLNE PONUKY

Nylonové náramky pre RFID hodinky - kombinácia s rôznymi druhmi bezkontaktných, vstupných čipov, Česká republika

Nylonové náramky pre RFID hodinky - kombinácia s rôznymi druhmi bezkontaktných, vstupných čipov, Česká republika
Nylonové náramky vo viacerých farebných prevedeniach pre RFID hodiny, ktoré je možné kombinovať s rôznymi druhmi bezkontaktných, identifikačných a vstupných čipov si vyberiete na e-shope spoločnosti IdentCORE so sídlom v Českej republike. Potrebujete u svojich vstupných čipov vymeniť náramky? ...
POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA IdentCORE s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
IdentCORE s.r.o.
www.identcore.cz
Adres

Adres

Horní Česká 248/19
Znojmo 669 02

obchod@identcore.cz
+420 775 529 311


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha