NOKO Servis s.r.o.
Podlahy pro fitness, gumova dlazba


  • sprzęt gospodarstwa domowego, towary konsumpcyjn , meble ogrodowe, suszarka na ubrania, artykuły gospodarstwa domoweg , akcesoria sportowe

  • produkcja pasów gumowych, pasy klinowe, dystrybucja profili gumowych, podkładki gumowe, taśmy gumowe uszczelnienia

  • kleje do podłóg z PVC , pokrycia dachowe z PVC , winylu, układanie podłóg winylowych, montaż podłóg z PvC

  • sztuczna trawa , tartan i akrylowe powierzchnie, grube granulki, gliny i trawy, gumowe powierzchnie
Powierzchnie sportowe i podłogi do centrów fitness, siłowni i sal gimnastycznych, antypoślizgowe gumowe płytki na place zabaw i wielofunkcyjne place zabaw, gumowe deski dla przemysłu - np. Transport i budownictwo.

Podłogi dla centrów fitness, siłowni, siłowni lub bokserów, również na stadiony zimowe (odporne na przecięcie łyżew):
- płyty tłumiące i antywibracyjne z pasemkami epdm - szczególnie dla sportu, absorpcja wody poniżej 1%, pochłania uderzenia, odporna na ścieranie, łatwa konserwacja.
- gumowe puzzle i tatami
- podłogi crossfit do użytku wewnątrz i na zewnątrz
- gumowe podłogi w rolkach - gumowe rolki, gumowe dywany.

Nawierzchnie sportowe dla dzieci, wielofunkcyjne, a także boiska do ćwiczeń:
- antypoślizgowe gumowe płytki na place zabaw (profilowane), odpowiednie pod elementy zabaw, zgodne z odpowiednimi normami.
 
Gładkie gumowe płytki zapobiegające upadkom (po obu stronach):
- gumowe płytki odpowiednie jako powierzchnia do spacerów, odpoczynku i parkingów, izolatory chodników, wały spacerowe w miejscach o napięciu elektrycznym, odpowiednie na podłoża betonowe.

Gumowe podkładki na tarasy zewnętrzne wykonane na miarę.

Gumowe czarne płyty tłumiące
Wysoce sprężyste elastyczne płyty - tłumią wibracje i hałas, mają ekstremalną nośność. Stosowany jest zwłaszcza przy budowie tras transportowych, do przechowywania ciężkich maszyn i ich zakotwiczenia.

Elastyczne płyty tłumiące - do tłumienia drgań, hałasów, a nawet obciążeń równomiernie, bez znacznych wstrząsów i wahań. Głównie stosowany w budownictwie, produktach prefabrykowanych, systemach dystrybucji kabli i osłonach, w budynkach przemysłowych jako wykładzina, do przenoszenia i produkcji podłóg itp.

Podkładki tłumiące płyty 950 - do rozbudowy, optymalnego osadzenia budynków i zespołów maszynowych, prefabrykowanych korpusów schodów, fundamentów konstrukcji dachowych, bezpiecznej strefy do przechowywania detali, spawów, konstrukcji itp., Podkładki transportowej do bardzo ciężkiego sprzętu (cewki i konstrukcje stalowe, turbiny itp.) )

Podkładki poduszkowe 1000 - odpowiednie również jako podłogi do stref przemysłowych i na spacery, przemysłu szklarskiego, segmentu zwierząt - podłogi do stajni dla koni i zwierząt gospodarskich.
Derby Surfaces - okrągłe wybiegi do indywidualnego treningu koni.

Gumowe krawężniki i kończyny:
- dodawanie, wykańczanie lub nakładanie różnych rodzajów płytek. Zaprojektowany na boiska sportowe, place zabaw, chodniki, ogrody itp.

Wszystkie dostarczane materiały mają długą żywotność, ich właściwości nie zmieniają się nawet w ekstremalnych warunkach (wilgotność, temperatura, zapylenie itp.). Są odporne na obciążenie, tłumią hałas, mają wysoką wytrzymałość, nie są wodoodporne.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa NOKO Servis s.r.o. Podlahy pro fitness, gumova dlazba
Strona (witryna) internetowa
NOKO Servis s.r.o.
www.nokoservis.cz
Adres

Adres


Kladno 272 01

info@nokoservis.cz
+420 777 583 877

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha