NOKO Servis s.r.o.
Podlahy pro fitness, gumová dlažba

CZKPodlahy pro posilovny

Gumové podlahy, gumová dlažba, tlmiace elastické dosky a výrobky.
Predaj, profesionálna pokládka a poradenstvo.

Tieto protipádové podlahy a dlažby sú vhodné najmä ako športové povrchy pre fitness centrá, posilňovne a ako povrchy detských ihrísk, ďalej napr. v doprave, stavebníctve a priemysle.

Tlmiace a antivibračné dosky s melírom epdm - najmä pre oblasť športu, nasiakavosť pod 1%, tlmí nárazy, oteruvzdorný, jednoduchá údržba.
- vhodný najmä ako podlaha do fitness centier, posilňovní, telocviční či boxerne, taktiež pre zimné štadióny (odolný voči prerezaniu ostrím korčule).

Gumová dlažba na detské ihriská (profilovaná)
- protipádové povrchy detských ihrísk, vhodné pod herné prvky, zodpovedajúca príslušným normám.

Hladká dlažba (z oboch strán)
- povrchy pochôdzkových, oddychových a parkovacích plôch, izolanty pre chodníky, pochôdzkové šachty v miestach s elektrickým napätím, vhodné na betónový podklad.

Gumové čierne tlmiace dosky
Vysoko húževnaté elastické dosky - tlmia vibrácie a hluk, majú extrémnu nosnosť. Využitie najmä pri budovaní dopravných ciest, pre uloženie ťažkých strojových zariadení, ich kotvenie.

Elastické tlmiace dosky - pre tlmenie vibrácií, hluku, prípadne záťaží rovnomerných, bez významných rázov a výkyvov. Využitie najmä v stavebníctve, v oblasti prefabrikátov, káblových rozvodov a chráničov, v priemyselných stavbách ako obklady, pre manipulačné a výrobné podlahy a pod.

Podkladové tlmiace dosky 950 - pre dilatáciu, optimálne usadenie stavebných a strojových celkov, prefabrikovaných schodísk telies, základov strešných konštrukcií, bezpečná zóna pre skladovanie obrobkov, zvarencov, konštrukcií a pod., transportná podložka pre veľmi ťažké zariadenia (oceľové zvitky a konštrukcie, turbíny a pod.)

Podkladové tlmiace dosky 1 000 - vhodné aj ako podlahovina pre priemyselné a pochôdzne zóny, sklársky priemysel, segment animals - podlahy do stajní pre kone a hospodárske zvieratá.

Gumové obrubníky a nábehy
- doplnenie, ukončenie alebo prekrývanie rôznych druhov dlažieb. Určené pre športoviská, detské ihriská, chodníky, záhrady a pod.

Všetky nami dodávané materiály majú dlhú životnosť, ich vlastnosti sa nemenia ani v extrémnych podmienkach (vlhkosť, teplota, prašnosť a pod.). Sú odolné voči záťaži, tlmia hluk, majú vysokú pevnosť, nie sú vodopriepustné.


Katalóg firiem:    

Gumené pásy, hadice a tesnenia

,  

Plastové výrobky pre domácnosť a šport

,  

Povrchy ihrísk

,  

PVC podlahy

,