NOKO Servis s.r.o.
Podlahy pro fitness, gumová dlažba


  • vybavenie do domácnosti, spotrebný tovar, sušiaky na prádlo, domáce potreby, záhradný nábytok

  • výroba gumových pásov, klinové remene, distribúcia gumených profilov, gumené podložky, gumové tesniace pásky

  • lepidlá na PVC podlahy, PVC krytiny, vinylové podlahy, pokládka vinylových podláh, montáž PVC podláh

  • umelá tráva, tartanový a akrylátový povrch, hrubý granulát, antuka a trávnatý povrch, gumové podložky
Gumové podlahy, gumová dlažba, tlmiace elastické dosky a výrobky.
Predaj, profesionálna pokládka a poradenstvo.

Tieto protipádové podlahy a dlažby sú vhodné najmä ako športové povrchy pre fitness centrá, posilňovne a ako povrchy detských ihrísk, ďalej napr. v doprave, stavebníctve a priemysle.

Tlmiace a antivibračné dosky s melírom epdm - najmä pre oblasť športu, nasiakavosť pod 1%, tlmí nárazy, oteruvzdorný, jednoduchá údržba.
- vhodný najmä ako podlaha do fitness centier, posilňovní, telocviční či boxerne, taktiež pre zimné štadióny (odolný voči prerezaniu ostrím korčule).

Gumová dlažba na detské ihriská (profilovaná)
- protipádové povrchy detských ihrísk, vhodné pod herné prvky, zodpovedajúca príslušným normám.

Hladká dlažba (z oboch strán)
- povrchy pochôdzkových, oddychových a parkovacích plôch, izolanty pre chodníky, pochôdzkové šachty v miestach s elektrickým napätím, vhodné na betónový podklad.

Gumové čierne tlmiace dosky
Vysoko húževnaté elastické dosky - tlmia vibrácie a hluk, majú extrémnu nosnosť. Využitie najmä pri budovaní dopravných ciest, pre uloženie ťažkých strojových zariadení, ich kotvenie.

Elastické tlmiace dosky - pre tlmenie vibrácií, hluku, prípadne záťaží rovnomerných, bez významných rázov a výkyvov. Využitie najmä v stavebníctve, v oblasti prefabrikátov, káblových rozvodov a chráničov, v priemyselných stavbách ako obklady, pre manipulačné a výrobné podlahy a pod.

Podkladové tlmiace dosky 950 - pre dilatáciu, optimálne usadenie stavebných a strojových celkov, prefabrikovaných schodísk telies, základov strešných konštrukcií, bezpečná zóna pre skladovanie obrobkov, zvarencov, konštrukcií a pod., transportná podložka pre veľmi ťažké zariadenia (oceľové zvitky a konštrukcie, turbíny a pod.)

Podkladové tlmiace dosky 1 000 - vhodné aj ako podlahovina pre priemyselné a pochôdzne zóny, sklársky priemysel, segment animals - podlahy do stajní pre kone a hospodárske zvieratá.

Gumové obrubníky a nábehy
- doplnenie, ukončenie alebo prekrývanie rôznych druhov dlažieb. Určené pre športoviská, detské ihriská, chodníky, záhrady a pod.

Všetky nami dodávané materiály majú dlhú životnosť, ich vlastnosti sa nemenia ani v extrémnych podmienkach (vlhkosť, teplota, prašnosť a pod.). Sú odolné voči záťaži, tlmia hluk, majú vysokú pevnosť, nie sú vodopriepustné.

FIREMNÉ ČLÁNKY

Podlahy pre fitness centrá či posilňovne jedine od profesionálov z Prahy

Podlahy pre fitness centrá či posilňovne jedine od profesionálov z Prahy
Zariaďujete alebo rekonštruujete fitness centrum, posilňovňu či inú športovú miestnosť? V tom prípade zvoľte vhodnú podlahu! Je potreba si totiž uvedomiť, že podlahy vo fitness centrách a posilňovniach sú vystavené veľkej záťaži – jedná sa o nárazy ťažkých činiek a taktiež lokálnemu zaťaženiu v ...
AKTUÁLNE PONUKY

Športové povrchy - vonkajšie aj vnútorné podlahy | Praha

Športové povrchy - vonkajšie aj vnútorné podlahy | Praha
Športové povrchy a podlahy, ktoré sa využívajú na šport musia spĺňať celý rad požiadaviek, a to ako pri vnútornom, tak pri vonkajšom použití. 1. Športové podlahy musia byť pohodlné a mäkké. Výkon je potom omnoho zdravší, bezpečnejší a príjemnejší. 2. Športové povrchy musia tlmiť hluk a ...
POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA NOKO Servis s.r.o. Podlahy pro fitness, gumová dlažba
WEBOVÁ STRÁNKA
NOKO Servis s.r.o.
www.nokoservis.cz
Adres

Adres


Kladno 272 01

info@nokoservis.cz
+420 777 583 877


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha