Športové povrchy - vonkajšie aj vnútorné podlahy | Praha

Športové povrchy a podlahy, ktoré sa využívajú na šport musia spĺňať celý rad požiadaviek, a to ako pri vnútornom, tak pri vonkajšom použití.

1. Športové podlahy musia byť pohodlné a mäkké. Výkon je potom omnoho zdravší, bezpečnejší a príjemnejší.
2. Športové povrchy musia tlmiť hluk a vibrácie. Najmä pri použití vo fitness centrách a posilňovniach, ktoré sú vybudované v rámci komplexu obytných či administratívnych priestorov, je odhlučnenie veľmi dôležitým parametrom.
3. Podlahy pre šport musia byť vysoko odolné.
Táto požiadavka sa týka odolnosti voči poškodeniu, oteru alebo prerezaniu (napríklad po odhodení činiek či voči poškodeniu korčuľami na zimných štadiónoch)
4. Vlastnosti sa nesmú meniť
Podlahy musia byť stabilné pri zmene vlhkosti, deformácie aj tlaku
5. Športové podlahy musia dobre vyzerať
Každý má iný vkus, takže je nutné mať z čoho vyberať
6. Športové povrchy sa musia jednoducho udržiavať
Časté upratovanie, ktoré je nutné z dôvodu hygieny nesmie byť zbytočne náročné.

Všetky vyššie uvedené vlastnosti športových podláh plne spĺňajú podlahy z gumovej dlažby od spoločnosti NOKO Servis, ktoré nachádzajú svoje využitie vo fitness centrách, posilňovniach, telocvičniach, boxerňach a iných vnútorných miestnostiach. Použiť sa ale môžu aj na vonkajších športových plochách ako sú napríklad detské ihriská.

V prípade záujmu o kvalitné športové povrchy neváhajte a kontaktujte spoločnosť NOKO Servis, kde Vám radi poradia s výberom, zabezpečia potrebné podlahy aj odbornú pokládku!Zadávateľom ponuky je firma 

NOKO Servis s.r.o.Kontaktný formulár
captcha