Portaflex s.r.o.


Firma Portaflex s.r.o. z siedzibą w Ostrawie koncentruje się na produkcji i sprzedaży ekranów lamelowych, montażu drzwi wahadłowych i szybkobieżnych, szerokiej gamie poliwęglanów i tworzyw sztucznych PCV.

Jesteśmy firmą czysto czeską, działamy na rynku od 1997 roku.

Dostarczamy zasłony, bramy, zawiasy i indywidualne wynagrodzenia oraz wykonujemy bezpłatne pomiary bezpośrednio u klienta. Mamy duży wybór kolorowych i przezroczystych tworzyw sztucznych. Dodatkowo bezpłatnie zadbamy o utylizację starego zmiękczonego PCV. Cały montaż wykonujemy 7 dni w tygodniu.

Ekrany lamelowe i miękkie PCV można kupić szybko i wygodnie w domu dzięki naszemu e-sklepowi.

Ekrany lamelowe, które służą jako zabezpieczenia przed przeciągiem w drzwiach, bramach i przejściach, można u nas zakupić w kilku rodzajach. Dzielimy je na standardowe, kolorowe, mroźnicze oraz zasłony spawalnicze.

Bramy skrzydłowe, o które dbamy o profesjonalny montaż, służą do małych otworów o łatwiejszej obsłudze. Wypełnienie drzwi jest wykonane z miękkiego przezroczystego PVC, również w wersji bezbarwnej, kolorowej lub w kratkę. Konstrukcja drzwi jest ocynkowana lub ze stali nierdzewnej. Charakteryzują się prostą obsługą i obsługą.

Bramy szybkobieżne nadają się do miejsc z częstym otwieraniem i zamykaniem. Zapobiegają przenikaniu kurzu, hałasu, przeciągów i innych niekorzystnych skutków dla środowiska pracy.

Produkujemy PCV zmiękczone w kilku rodzajach, standardowe, mroźnicze, gładkie, ryflowane (moletowane), z siatką wzmacniającą, ciemne PCV z filtrem UV do zgrzewania skrzynek. Mamy jednak również możliwość wykonania tworzyw sztucznych z ponadstandardową obróbką antybakteryjną lub antystatyczną.

Zajmujemy się również produkcją, montażem i sprzedażą przegród i zawiasów z tworzyw sztucznych, poliwęglanów, wyposażenia podróżnego i szyn, folii reklamowych, daszków, płyt prześwitujących i żaluzji pionowych.

Znaki towarowe:

portaflex

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Portaflex s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
Portaflex s.r.o.
www.lamelove-clony.cz
Adres

Adres

Podebradova 3267/97A
Ostrava - Moravska Ostrava 702 00

vyroba@portaflex.cz
+420 599 524 101

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookInstagramARES
captcha