Studio MPilates


Studio MPilates z siedzibą w Pradze Počernice to studio zdrowych ćwiczeń, oferujące masaże i zabiegi upiększające. Na przykład oferujemy Pilates, czyli inteligentne ćwiczenie dla wszystkich grup wiekowych, dla kobiet i mężczyzn, w którym łączysz ciało i umysł. Szczególnie nadaje się do profilaktyki bólów pleców, rozluźnienia odcinka szyjnego kręgosłupa i rozciągania całego ciała. Oferujemy również lekcje jogi, dla zaawansowanych lekcje tabaty - trening okrężny, który jest skuteczną metodą na spalanie tkanki tłuszczowej.
Terapie terapeutyczne oferują terapie reiki, harmonizację czakr, świece oczyszczające do ciała, kinesiological taping, metodę Dorna). Metoda SM SYSTEM jest odpowiednia dla wszystkich kategorii wiekowych, która jest systemem stabilizacyjno-mobilizacyjnym – spiralna stabilizacja kręgosłupa za pomocą elastycznej liny. Skuteczne leczenie skoliozy. Nadaje się na bóle pleców oraz jako profilaktyka. I wyłącznie dla Panów oferujemy Lekcje Zdrowych Pleców dla Panów, które skupiają się na prawidłowym oddychaniu, wzmocnieniu centrum ciała i rozciąganiu.
Oferujemy również zabiegi upiększające m.in. oczyszczanie skóry, peeling chemiczny, przedłużanie rzęs, depilacja i zabieg dla młodzieży, a w naszej ofercie znajduje się również duża ilość różnych masaży (m.in. masaż limfatyczny i masaż głęboki).

Nasza działalność:
- masaże (np. masaż limfatyczny i masaż głęboki).
- zabieg kosmetyczny
- Pilates
- joga
- terapie lecznicze (reiki, harmonizacja czakr, świece oczyszczające, taping kinezjologiczny, metoda Dorna)
- lekcje SM SYSÉM
- Lekcja zdrowych pleców dla mężczyzn
i więcej.

Nasze studio znajduje się w Pradze 9, ul. Zdoňovská 2992/15.

oddziały
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa Studio MPilates
Strona (witryna) internetowa
Studio MPilates
www.mpilates.cz
Adres

Adres

Zdonovska 2992/15
Praha 9 - Horni Pocernice 193 00

info@mpilates.cz
+420 723 073 459

Znajdziesz nas również tutaj:

FacebookARES
captcha