CZK
Ověřeno EDB
Certyfikat EDB
Napisz do nas

Napisz do nas

info@personalfabric.cz

Zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej informacji

Zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej informacji

+420 800 880 810

Zadzwoń do nas, aby uzyskać więcej informacji

Adres

Chopinova 8
Ostrava - Privoz 702 00

Personal fabric - agentura prace, a.s.

Personal fabric - agencja pośrednictwa pracy, a.s. jest agencją personalną z Czech, która jest częścią UE i świadczy usługi głównie w zakresie tymczasowego oddelegowania pracowników do zawodów manualnych i inżynierskich - spawacz, ślusarz, obrabiarka, tokarka, praca dla robotników. Pośredniczy również pracowników na stałe, a także koncentruje się na Try & Hire, połączeniu dwóch poprzednich usług.

W zakresie tymczasowego oddelegowania pracowników natychmiast pomożemy Ci obsadzić wakaty w Twojej firmie.
Tymczasowo przydzielimy lub będziemy pośredniczyć w każdej produkcji wykwalifikowanych specjalistów. Okres alokacji jest kwestią uzgodnienia, minimum to miesiąc, maksimum nie jest ograniczone.

Specjalizujemy się w zawodach inżynierskich, ale dysponujemy również wystarczającą liczbą pracowników i kandydatów wykwalifikowanych do innych zawodów manualnych, w tym niewykwalifikowanych, takich jak:

- obrabiacze metalu po praktyce
- spawacze po egzaminie kwalifikacyjnym
- ślusarze

- monterzy konstrukcji stalowych
- operator maszyn i linii produkcyjnych
- magazynierzy
- lakiernicy.

Naszych pracowników możemy przydzielić natychmiast we wszystkich obszarach Republiki Czeskiej.

Jedną z zalet zatrudnienia agencyjnego jest całoroczna wypłata tylko naprawdę wymaganej liczby pracowników - rozwiązujemy wahania w Twoich potrzebach. Dalsze ograniczanie agendy personalnej, nie musisz wykonywać czynności związanych z rekrutacją, selekcją i zatrudnianiem nowych pracowników. Łatwiejsze planowanie pracy - większa elastyczność w zabezpieczaniu poszczególnych zamówień. Utrzymujemy zmienność liczby pracowników – posiadamy wystarczającą liczbę pracowników, a to daje nam możliwość zaspokojenia Państwa potrzeb kadrowych w bardzo krótkim czasie.

Dzięki nam masz zerowe koszty poszukiwania, selekcji i zwalniania pracowników.

Zapewniamy rozwiązanie problemu całorocznego braku wykwalifikowanej kadry w miejscu produkcji.

Zapewniamy specjalistów w wymaganych zawodach, w tym szkolenia zawodowe i odszkodowania dla nieodpowiednich pracowników najemnych.

Nasi brygadziści są w kontakcie z naszymi pracownikami oraz z Państwa klientami i natychmiast rozwiązują wszelkie problemy bezpośrednio w Państwa miejscu pracy oraz utrzymują kontakt pomiędzy pracownikami a naszą agencją rekrutacyjną.

Z zatrudnienia agencyjnego skorzystasz głównie w przypadku nagłego wzrostu zapotrzebowania na siłę roboczą, której nie mogą pokryć zwykli pracownicy, podczas regularnych wahań sezonowych, jeśli potrzebujesz zrekompensować pracownikom ze zwiększoną zachorowalnością oraz jeśli chcesz utrzymać liczebność i przestrzegać harmonogramu produkcji nawet w okresie świątecznym.

Pośrednictwo pracowników do stałego zatrudnienia.
Jeśli zamiast tymczasowych oddelegowań musisz zatrudnić pracowników na stałe, skorzystaj z usług pośrednictwa pracowniczego. Poznamy Twoje wymagania wobec pracownika - niezbędne kwalifikacje, doświadczenie, przeszkolenie itp. Wyszukamy i wyselekcjonujemy kandydatów, przedstawimy Ci odpowiednich kandydatów i zagwarantujemy jakość obsługi kadrowej - jeśli pośredniczony pracownik nie spełnia wszystkich wymagań dla niego przedstawimy kolejnego kandydata.

Płacisz dopiero po dołączeniu i zatrudnieniu nowego pracownika.
To jest tak zwany Try & Hire.

Ta usługa obsługuje dwa poprzednie loty. Jeśli jest używany, jeśli chcesz pracować dla nowego pracownika, dam ci stałą pracę. W takim przypadku tymczasowo przydzieli pracownika na rozsądny okres czasu, a następnie zakończy współpracę z naszą agencją i złoży pracę jako zwykły pracownik.

Nasze usługi mają szereg zalet, takich jak zerowe koszty wyszukiwania lub zwolnienie pracowników niespełniających wymagań, możliwość przedłużenia normalnego okresu próbnego oraz jeśli przewidujesz utworzenie nowego stanowiska, ale nie masz jeszcze pewności.

Współpracujemy z Tobą jak w przypadku tymczasowego oddelegowania w procesie rekrutacji, a nasi brygadziści i handlowcy zapewniają Tobie i personelowi pełną obsługę.

Rekrutacja pracowników wszystkich ww. zawodów.
(ślusarz, spawacz, ślusarz, introligator, operator dźwigu, szlifierka, malarz, młynarz, tokarz, pracownik poziomy, kowal...)

Zapewnienie bezpłatnego zakwaterowania w miejscu pracy.

Diety dzienne i zwrot kosztów do miejsca pracy.

moreless
Katalog firm

Agencje pośrednictwa pracyDoradztwo personalne (hr)

Tematy: Agencje pośrednictwa pracy, agencja pracy dla robotników, spawacz ślusarz obrabiacz tokarz Republika Czeska

OBRAZKI


Aktualne oferty firmy

Agencja pracy dla robotników - praca dla robotników, spawaczy, tokarzy Czechy

Agencja pracy dla robotników - praca dla robotników, spawaczy, tokarzy ...

Agencja personalna z Ostrawy Personal fabric - agencja pracy, s. a. działająca w całej Republice Czeskiej pośredniczy przy szukaniu pracy robotnikom, pomagając firmom znaleźć pracowników, którzy spełniają ich wymagania. Czy szukasz ...

Agencja pośrednictwa pracy lub oddelegowania pracowników zawodów robotniczych Czechy

Agencja pośrednictwa pracy lub oddelegowania pracowników zawodów ...

Pośrednictwo lub oddelegowanie pracowników zawodów robotniczych dla Ciebie zapewni agencja rekrutacyjna Personal fabric - Agencja Pracy, s.a. działająca na terenie całych Czech. Czy brakuje Ci pracowników zawodów robotniczych i pilnie ...

Kontakty

Strona (witryna) internetowa Personal fabric - agentura prace, a.s.
Adres

Adres

Chopinova 8
Ostrava - Privoz 702 00

info@personalfabric.cz
+420 800 880 810

Prosimy o kontakt formą pisemną

captcha