CZK
Ověřeno EDB
Overené EDB
Napíšte nám

Napíšte nám

info@personalfabric.cz

Zavolajte nám

Zavolajte nám

+420 800 880 810

Zavolajte nám

Adres

Chopinova 8
Ostrava - Přívoz 702 00

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Personal fabric - agentúra práce, a.s. je personálna agentúra z Českej republiky, ktorá je súčasťou EÚ, a poskytuje služby predovšetkým v oblasti dočasného pridelenia pracovníkovi do robotníckych a strojárskych profesií - zvárač, zámočník, obrábač, sústružník, práce pre robotníkov. Ďalej sprostredkováva pracovníkov do trvalého pomeru a sústredí sa aj na Try & Hire, teda kombináciu oboch predchádzajúcich služieb.

V oblasti dočasného pridelenia pracovníkov vám okamžite pomôžeme zaplniť voľné miesta vo vašej firme.
Dočasne k vám pridelíme alebo sprostredkujeme odborne zdatných profesionálnych pracovníkov pre akúkoľvek výrobu. Doba pridelenia je vec dohody, minimum je jeden mesiac, maximálna doba nie je obmedzená.

Špecializujeme sa na strojárenské profesie, ale máme aj dostatok pracovníkov a uchádzačov s kvalifikáciou pre iné robotnícke profesie vrátane nekvalifikovaných, ako napríklad:

- obrábači kovov s praxou
- zvárači s úradnými skúškami
- zámočníci

- montéri oceľových konštrukcií
- obsluha výrobných strojov a liniek
- operátori výroby
- skladníci
- lakovníci

Našich zamestnancov môžeme ihneď dočasne prideliť kdekoľvek po celej Českej republike.

Medzi výhody agentúrneho zamestnávania patrí celoročná platba len skutočne potrebného počtu zamestnancov – výkyvy vo vašich potrebách riešime my. Ďalej zníženie personálnej agendy, odpadajú vám činnosti spojené s náborom, výberom a prijímaním nových zamestnancov. Jednoduchšie plánovanie prác - väčšia pružnosť pri zabezpečení jednotlivých zákaziek. Udržujeme variabilitu počtu zamestnancov - disponujeme dostatočným množstvom pracovníkov, a to nám dáva možnosť uspokojiť vaše potreby pracovnej sily vo veľmi krátkych termínoch.

Vďaka nám máte nulové náklady na vyhľadanie, výber a prepúšťanie zamestnancov.

Poskytujeme vám riešenie celoročného nedostatku kvalifikovaného personálu v mieste výroby.

Zabezpečíme špecialistov v požadovaných profesiách vrátane odborných školení a náhradu nevyhovujúcich zapožičaných pracovníkov.

Naši majstri sú v kontakte s našimi pracovníkmi aj s vami klientmi a riešia ihneď prípadné problémy priamo u vás na pracovisku a udržujú kontakt medzi pracovníkmi a našou personálnou agentúrou.

Agentúrne zamestnávanie využijete najmä pri náhlom náraste potreby pracovnej sily, ktorý nezvládnete pokryť kmeňovými pracovníkmi, pri pravidelných sezónnych výkyvoch, ak potrebujete vyrovnať stavy pracovníkov pri zvýšenej chorobnosti a ak chcete udržať stavy pracovníkov a dodržať plán výroby aj v období dovoleniek.

Sprostredkovanie pracovníkov do trvalého pracovného pomeru.
V prípade, že namiesto dočasného pridelenia máte skôr potrebu získať zamestnanca do trvalého pracovného pomeru, využite služby sprostredkovania pracovníkov. Zistíme vaše požiadavky na pracovníka - potrebné kvalifikácie, prax, školenia, atď. Vyhľadáme a vyberieme kandidátov, predstavíme vám vhodných kandidátov a garantujeme kvality personálnych služieb - v prípade, že sprostredkovaný pracovník nebude spĺňať všetky požiadavky na neho kladené, predstavíme vám iného kandidáta.

Platíte až po nástupe a zapracovaní nového zamestnanca.
To je takzvané Try & Hire.

Táto služba kombinuje výhody oboch predchádzajúcich. Je využívaná v prípade, keď si chcete nového pracovníka najprv vyskúšať, než ho zamestnáte natrvalo. V tom prípade vám pracovníka dočasne pridelíme na ľubovoľne dohodnutú dobu a potom ukončí pracovný pomer s našou agentúrou a nastúpi ako váš kmeňový zamestnanec.

Naše služby majú množstvo výhod, ako napríklad nulové náklady na vyhľadanie, popr. prepúšťanie nevyhovujúcich zamestnancov, možnosť predĺženia bežnej skúšobnej doby a pokiaľ predpokladáte vytvorenie nového pracovného miesta, ale ešte nemáte úplnú istotu.

Počas zapracovania zamestnanca s vami spolupracujeme rovnako ako v prípade dočasného pridelenia a naši majstri a obchodníci vám aj pracovníkom poskytujú plný servis.

Nábor pracovníkov všetkých vyššie uvedených profesií.
(zámočník, zvárač, obrábač kovov, viazač, žeriavnik, brúsič, lakýrnik/lakovač, frézar, sústružník, horizontár, kováč...)

Zabezpečenie bezplatného ubytovania v mieste práce.

Denné diéty a preplatenie cestovného na pracovisko.

moreless
Katalóg firiem

Personálne agentúryPersonálne poradenstvo

Témy: Personálne agentúry, agentúra práce pre robotníkov, zvárač, zámočník, obrábač, sústružník Česká republika

OBRÁZKY


AKTUÁLNE PONUKY

Agentúra práce - ponuka práce pre zváračov, obrábačov, operátorov výroby Česká republika

Agentúra práce - ponuka práce pre zváračov, obrábačov, operátorov ...

Ostravská personálna agentúra Personal fabric - agentura práce, a.s. po celej Českej republike sprostredkúva pracovné miesta pre robotnícke profesie ako je zvárač, obrábač, sústružník, zámočník, brusič, frézar CNC strojov, lakovník, ...

Kontakty

Personal fabric - agentura práce, a.s.
Chopinova 8
Ostrava - Přívoz 702 00
GPS: 49°50′57.41″ N, 18°16′23.27″ E

49°50′57.41″ N, 18°16′23.27″ E

QR kód firmy Personal fabric - agentura práce, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA Personal fabric - agentura práce, a.s.
Adres

Adres

Chopinova 8
Ostrava - Přívoz 702 00

info@personalfabric.cz
+420 800 880 810

Kontaktný formulár

captcha