Firma oferty - sponsorem jest…. Centromat s.r.o.Złom - sprzedaż i przetwarzanie odpadów metalowych i żeliwnych CzechySpółka Centromat s.r.o. z Ostrawy w Czechach zajmuje się sprzedażą i przetwarzaniem odpadów metalowych i żeliwnych, specjalizuje się w utylizacji odpadów i posiada najnowocześniejsze maszyny i technologie.

Czy nie wiesz, dokąd pójść ze złomem lubodpadem metalowym? Skontaktuj się z firmą z Ostrawy Centromat s.r.o., która ma również oddział w Hawierzowie, i dostarczy ci sprzedaż i kompletne przetwarzanie odpadów metalowych i żeliwnych.

Zapewniamy transport złomu za pomocą naszej własnej nowoczesnej technologii i specjalnych maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie przetworzyć olbrzymie ilości złomu. Ponadto dostarczymy do Ciebie kontenery za darmo.

Sprzedaż, odbiór, usuwanie, przetwarzanie:
- żeliwo, metal, złom żelazny
- stal, odpad metalowy
- struktury żelaza orazzłożone kompleksy budowlane
- taśmy stalowe, odłamki.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i jesteśmy jednym z najważniejszych dostawców złomu dla przedsiębiorstw hutniczych w Czechach.

Jesteśmy najlepszym wyborem do niszczenia złomu i odpadu metalowego!


Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha

Inne oferty firmy


Złom, odpady metalowe, żelazne - podstawienie kontenera bezpłatnie, ...

Złom, odpady metalowe, żelazne - podstawienie kontenera bezpłatnie, ...

Firma Centromat s.r.o. specjalizująca na odpady metalowe, żelazne, w Ostrawie Czechach, która zapewnia podstawienie kontenera bezpłatnie, bezgotówkowy skup i rzeczywiste przetwarzanie złomu. Czy masz złom metalowy lub żelazny, którego ...