Firma oferty - sponsorem jest…. FK DREVENE LISTY spol. s r.o.Drewniane rzeźbione listwy dodają meblom charakteru stwarzając przytulne mieszkanie CzechyRzeźbione listwyo różnych rozmiarach i motywach, które stworzą z Twoich mebli oryginalne i niepowtarzalne kawałki, dostarcza czeska firma FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s.r.o.

Czy nadal jesteś znudzony tym samym projektem mebli? Spróbuj zaczerpnąć inspiracji i zastosować nietradycyjne drewniane rzeźbione listwyczeskiej firmy FK DŘEVĚNÉ LIŠTY a otrzymasz unikalne i oryginalne meble.

Nasza firma specjalizuje się w obróbce drewna litego i naszym klientom dostarczamy oryginalne rzeźbione listwy. W naszym asortymencie znajdziesz listwy o różnych rozmiarach i motywach. Najczęściej znajdują one zastosowanie w meblach rustykalnych, ale można je również stosować w połączeniu z nowoczesnymi elementami.

Dzięki zoptymalizowanym metodom przetwarzania wykonujemy nasze zlecenia bardzo szybko, jednak na pierwszym miejscu stawiamy na jakość.

Większość naszych listw jest na magazynie, zajrzyj na naszą stronę internetową!


Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha

Inne oferty firmy


Rzeźby z litego drewna, rzeźbione listwy, drewniane akcesoria meblowe ...

Rzeźby z litego drewna, rzeźbione listwy, drewniane akcesoria meblowe ...

Poszukujesz odpowiednich akcesoriów meblowych z drewna? Czy doceniasz tradycyjne sztuki i rzemiosła lub po prostu szukasz odpowiedniego elementu dekoracyjnego? Nasza firma FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s r.o. Czechy specjalizuje się w obróbce ...


Produkcja na zamówienie paneli elewacyjnych i listew z litego drewna ...

Produkcja na zamówienie paneli elewacyjnych i listew z litego drewna ...

Jeśli szukasz w Czechach producenta, który na zamówienie wykona płyty okładzinowe lub listwy z litego drewna, bez wahania skontaktuj się z naszą firmą! Zajmujemy się produkcją wyrobów z drewna na zamówienie. Oferujemy listwy i panele ...