Firma oferty - sponsorem jest…. FK DREVENE LISTY spol. s r.o.Rzeźby z litego drewna, rzeźbione listwy, drewniane akcesoria meblowe CzechyPoszukujesz odpowiednich akcesoriów meblowych z drewna? Czy doceniasz tradycyjne sztuki i rzemiosła lub po prostu szukasz odpowiedniego elementu dekoracyjnego?

Nasza firma FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s r.o. Czechy specjalizuje się w obróbce listew z litego drewna, zapewnia fachowe podejście oraz wysokiej jakości materiał oraz dostawy oryginalnych rzeźbionych listew i rzeźb z drewna litego.
Na skutek zoptymalizowanych metod spełniamy bardzo szybko życzenia naszych klientów.

Firma FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s r.o. oferuje:
-produkcję listew z litego drewna w stylu rustykalnym
-rzeźby
-lizeny, listwy wieńczące profilowane i gzymsowe
-rzeźbione listwy
-listwy spiralowe i ceramiczne bubble
-listwy ramowe do obrazów, ramki.

Jakość jest kluczowym warunkiem do produkcji naszych listew!

Kompletna oferta nie tylko listew z litego drewna oraz propozycje wykorzystania takich listew można znaleźć na stronie internetowej naszej firmy.


Prosimy o kontakt formą pisemną
captcha

Inne oferty firmy


Drewniane rzeźbione listwy dodają meblom charakteru stwarzając ...

Drewniane rzeźbione listwy dodają meblom charakteru stwarzając ...

Rzeźbione listwyo różnych rozmiarach i motywach, które stworzą z Twoich mebli oryginalne i niepowtarzalne kawałki, dostarcza czeska firma FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s.r.o. Czy nadal jesteś znudzony tym samym projektem mebli? Spróbuj ...


Produkcja na zamówienie paneli elewacyjnych i listew z litego drewna ...

Produkcja na zamówienie paneli elewacyjnych i listew z litego drewna ...

Jeśli szukasz w Czechach producenta, który na zamówienie wykona płyty okładzinowe lub listwy z litego drewna, bez wahania skontaktuj się z naszą firmą! Zajmujemy się produkcją wyrobów z drewna na zamówienie. Oferujemy listwy i panele ...