Ověřeno EDB
Overené EDB
Napíšte nám

Napíšte nám

info@pridal.cz

Zavolajte nám

Zavolajte nám

+420 582 341 643

Zavolajte nám

Adres

Sportovní 314
Kralice na Hané 798 12

Zakružovanie rúrok a profilov na CNC riadenej zakružovačke - rýchle a presné


Rýchle a presné zakružovanie rúrok a profilov na CNC riadenej zakružovačke vám zabezpečí česká firma Pridal s.r.o. - spokojných zákazníkov máme v Olomouci, Prostějove aj po celej Českej a Slovenskej republike.

Profesionálne zakružovanie rúrok, špirál a profilov vám poskytne zavedená, rýdzo česká spoločnosť Pridal s.r.o. z Olomouckého kraja, ktorá je zameraná na strojárstvo a kovovýrobu. Vďaka mnohoročným skúsenostiam máme spokojných zákazníkov po celej Českej republike, na Slovensku a taktiež v zahraničí.

Zakružovanie rúrok a profilov vykonávame na kvalitnej CNC riadenej zakružovačke. Svoje služby ponúkame širokému okruhu zákazníkov či už sa jedná o strojársky, automobilový a letecký priemysel alebo stavebníctvo. Vyrábame aj praktické a dizajnovo zaujímavé stojany na bicykle.

Zakružovanie rúrok a profilov - maximálny priemer rúrky je 70 mm. V našej firme Pridal s.r.o. si poradíme s plechmi, rúrkami aj profilmi všetkých tvarov a veľkostí a ohneme ich alebo zakružíme presne podľa priania zákazníka.


AKTUÁLNE PONUKY

Výroba montovaného, ​​celopozinkovaného prístrešku na kolesá, Česká republika

Výroba montovaného, ​​celopozinkovaného prístrešku na kolesá, Česká ...

Výrobu montovaného, ​​celopozinkovaného prístrešku na bicykle vrátane dodávky aj na horšie dostupné miesta zabezpečí spoločnosť Přidal s.r.o. - spoločnosť z Českej republiky a členským štátom európskej únie. Jazdia Vaši zamestnanci viac ...

Zakružovanie rúrok a profilov na CNC riadenej zakružovačke - rýchle a presné

Zakružovanie rúrok a profilov na CNC riadenej zakružovačke - rýchle a ...

Rýchle a presné zakružovanie rúrok a profilov na CNC riadenej zakružovačke vám zabezpečí česká firma Pridal s.r.o. - spokojných zákazníkov máme v Olomouci, Prostějove aj po celej Českej a Slovenskej republike. Profesionálne zakružovanie ...


Kontakty

Přidal s.r.o.
Sportovní 314
Kralice na Hané 798 12
GPS: 49°27′50.08″ N, 17°11′7.3″ E

49°27′50.08″ N, 17°11′7.3″ E

QR kód firmy Přidal s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Přidal s.r.o.
Adres

Adres

Sportovní 314
Kralice na Hané 798 12

info@pridal.cz
+420 582 341 643

Kontaktný formulár

captcha