Zadávateľom ponuky je firma Přidal s.r.o.Zakružovanie rúrok a profilov na CNC riadenej zakružovačke - rýchle a presnéRýchle a presné zakružovanie rúrok a profilov na CNC riadenej zakružovačke vám zabezpečí česká firma Pridal s.r.o. - spokojných zákazníkov máme v Olomouci, Prostějove aj po celej Českej a Slovenskej republike.

Profesionálne zakružovanie rúrok, špirál a profilov vám poskytne zavedená, rýdzo česká spoločnosť Pridal s.r.o. z Olomouckého kraja, ktorá je zameraná na strojárstvo a kovovýrobu. Vďaka mnohoročným skúsenostiam máme spokojných zákazníkov po celej Českej republike, na Slovensku a taktiež v zahraničí.

Zakružovanie rúrok a profilov vykonávame na kvalitnej CNC riadenej zakružovačke. Svoje služby ponúkame širokému okruhu zákazníkov či už sa jedná o strojársky, automobilový a letecký priemysel alebo stavebníctvo. Vyrábame aj praktické a dizajnovo zaujímavé stojany na bicykle.

Zakružovanie rúrok a profilov - maximálny priemer rúrky je 70 mm. V našej firme Pridal s.r.o. si poradíme s plechmi, rúrkami aj profilmi všetkých tvarov a veľkostí a ohneme ich alebo zakružíme presne podľa priania zákazníka.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Jednoúčelové stroje pre montáž a kontrolu, automobilový priemysel Česká ...

Jednoúčelové stroje pre montáž a kontrolu, automobilový priemysel Česká ...

Česká firma Pridal s.r.o. sa špecializuje na strojárske výrobky, ktoré sa využívajú v automobilovom priemysle pre montáž a kontrolu. Výrobu zabezpečíme pre Českú a Slovenskú republiku aj zahraničie. Hľadáte firmu, ktorá sa špecializuje ...


Dopravníkové systémy, podvesné dopravníky pre odevnú výrobu Česká ...

Dopravníkové systémy, podvesné dopravníky pre odevnú výrobu Česká ...

Ak hľadáte vhodný dopravníkový systém pre odevnú výrobu do žehliarní alebo do skladov kde je možné skladovať aj na viacerých poschodiach nad sebou, potom je pre vás ideálnou voľbou podvesný dopravník. Na výrobu týchto dopravníkov je ...