Zadávateľom ponuky je firma Přidal s.r.o.Jednoúčelové stroje pre montáž a kontrolu, automobilový priemysel Česká republikaČeská firma Pridal s.r.o. sa špecializuje na strojárske výrobky, ktoré sa využívajú v automobilovom priemysle pre montáž a kontrolu. Výrobu zabezpečíme pre Českú a Slovenskú republiku aj zahraničie.

Hľadáte firmu, ktorá sa špecializuje na strojárske výrobky pre automobilový priemysel? Obráťte sa na zavedenú, rýdzo českú spoločnosť z Olomouckého kraja, na firmu Přidal s.r.o.

Vyrobené jednoúčelové stroje a zariadenia sú prevažne používané pre montáž a kontrolu. Všetky výrobky dodávame nielen pre zákazníkov z celej Českej a Slovenskej republiky, ale aj pre zahraničných klientov.

Na prianie zákazníka sme schopní vyvinúť a vyrobiť akékoľvek jednoúčelové stroje a zariadenia pre automobilový priemysel. Ukážky vyrobených jednoúčelových strojov môžete vidieť na našich webových stránkach.

Kvalita, termín a cena sú našimi prioritami.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Zakružovanie rúrok a profilov na CNC riadenej zakružovačke - rýchle a ...

Zakružovanie rúrok a profilov na CNC riadenej zakružovačke - rýchle a ...

Rýchle a presné zakružovanie rúrok a profilov na CNC riadenej zakružovačke vám zabezpečí česká firma Pridal s.r.o. - spokojných zákazníkov máme v Olomouci, Prostějove aj po celej Českej a Slovenskej republike. Profesionálne zakružovanie ...


Dopravníkové systémy, podvesné dopravníky pre odevnú výrobu Česká ...

Dopravníkové systémy, podvesné dopravníky pre odevnú výrobu Česká ...

Ak hľadáte vhodný dopravníkový systém pre odevnú výrobu do žehliarní alebo do skladov kde je možné skladovať aj na viacerých poschodiach nad sebou, potom je pre vás ideálnou voľbou podvesný dopravník. Na výrobu týchto dopravníkov je ...