Zadávateľom ponuky je firma Stratmann s.r.o.Nákladná autodoprava a cisternová preprava ADR po Českej republike a na SlovenskuProfesionálnu cisternovú prepravu kvapalných chemikálií, sypkých materiálov a nebezpečných nákladov ADR v Českej republike aj na Slovensku Vám sprostredkuje firma Stratmann, s.r.o.

Naša spoločnosť zabezpečí cisternovú prepravu kvapalných chemikálií, sypkých materiálov, ale aj kombinovanú prepravu, a to v akomkoľvek množstve. Nákladnú autodopravu máme ako národnú tak aj zahraničnú. Máme všetky oprávnenia a certifikácie pre nakladanie s nebezpečnými látkami. Prevezieme žieraviny, jedovaté látky, ale aj zahriate a oxidačné kvapaliny, a to na akokoľvek dlhú vzdialenosť. Disponujeme vysoko spoľahlivou technikou.

S našou spoločnosťou sa o včasné dopravenie nákladu na miesto dodania nemusíte báť. Profesionálna preprava, kvalifikovaný personál a spokojný zákazník sú našimi najvyššími prioritami.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Medzinárodná preprava - nebezpečné náklady, Česká republika

Medzinárodná preprava - nebezpečné náklady, Česká republika

Hľadáte medzinárodného prepravcu pre nebezpečné náklady ako sú napríklad chemikálie? Potom neváhajte a obráťte sa na nás! Poskytujeme služby v oblasti nákladnej cestnej dopravy v rámci Českej republiky, medzinárodnej motorovej dopravy a ...


Preprava kvapalín, medzinárodná cestná preprava ADR

Preprava kvapalín, medzinárodná cestná preprava ADR

Potrebujete medzinárodného prepravcu pre ADR - kvapaliny? V tom prípade sa bez váhania obráťte na našu firmu! Sme zaradení v zoskupení okolo spoločnosti WTK Heinrich Stratmann GmbH. Ponúkame všetky služby v oblasti nákladnej cestnej ...