EMTB Trade s.r.o.


Spoločnosť EMTB Trade s.r.o. z Českej republiky, ktorá je členským štátom Európskej únie, sa zaoberá veľkoobchodným predajom pevných palív a zabezpečuje veľkokapacitnú cestnú a železničnú prepravu materiálu a tovaru v rámci celej Európy. V našom sortimente nájdete čierne aj hnedé uhlie, koks, brikety, biomasu a ďalšie sypké hmoty a materiál, ktorý sme schopní kamkoľvek dopraviť.

Naše zastúpenie v zahraničí:
- Maďarsko - KISCELLI IRODAHÁZ, Bésci út 126-128, Budapest 1034
tel. +36 70 629 9308, email hungary@emtb.cz

- Rakúsko - Am Modenapark 10, 1030 Wien
tel. +420 734 571 852, email austria@emtb.cz

Naša spoločnosť zabezpečuje veľkoobchod a predaj tovaru aj vrátane prepravy veľkoobjemovými návesmi. Poskytujeme prepravu cestnú a železničnú.

Zakúpiť u nás môžete pevné palivá ako čierne a hnedé uhlie (poskytované Severočeskými doly a.s. a Litvínovskou uhelnou a.s.), koks, brikety aj biomasu.

Prepravu a dopravu materiálu poskytujeme vlastnými vozidlami alebo prípadne špedíciou pomocou zmluvných partnerov. Zabezpečíme prepravu pevných palív, opäť sa jedná o čierne a hnedé uhlie, koks aj brikety.

Ďalej sa postaráme o prepravu a dopravu sypkých stavebných hmôt, od piesku, štrku, kameniva, trosky, obilnín až po železný šrot, plechy, surového železa a paletového tovaru.

Náš tovar je kvalitný, navyše je náš personál odborne preškolený, takže sa môžete spoľahnúť, že naše služby aj výrobky, ktoré u nás zakúpite budú zodpovedať Vašim predstavám. Sme tu pre vás.

Témy:

veľkoobchod, uhlie, koks, brikety, biomasa, preprava, doprava sypkých hmôt, materiálov, CZ, Rakúsko, Maďarsko

AKTUÁLNE PONUKY

Balené aj voľne ložené čierne a hnedé uhlie, koks, brikety - veľkoobchodný predaj Česká republika

Balené aj voľne ložené čierne a hnedé uhlie, koks, brikety - veľkoobchodný predaj Česká republika
Veľkoobchodným predajom na paletách baleného aj nebaleného čierneho uhlia, hnedého uhlia, koksu a brikiet po celej Českej republike aj v krajinách Európskej únie sa zaoberá spoločnosť EMTB Trade s.r.o. so sídlom v Ostrave v Českej republike. Kvalita za príjemné ceny. Či už potrebujete čierne ...
POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA EMTB Trade s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
EMTB Trade s.r.o.
www.emtb.cz
Adres

Adres

Svatoplukova 181/12
Ostrava - Zábřeh 700 30

emtb@emtb.cz
+420 774 428 804


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha