EMTB Trade s.r.o.


Firma EMTB Trade s.r.o. z Republiki Czeskiej, która jest krajem członkowskim Unii Europejskiej, zajmuje się hurtową sprzedażą paliw stałych oraz świadczy wielkogabarytowy transport drogowy i kolejowy materiałów i towarów na terenie całej Europy. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo węgiel kamienny i brunatny, koks, brykiety, biomasę oraz inne materiały i materiały sypkie, które jesteśmy w stanie przewieźć w dowolne miejsce.

Za granicą mamy również swoich przedstawicieli, a mianowicie:
- Węgry, KISCELLI IRODAHÁZ, Bésci út 126-128, Budapest 1034
tel. +36 70 629 9308, email hungary@emtb.cz

- Austria - Am Modenapark 10, 1030 Wien
tel. +420 734 571 852, email austria@emtb.cz

Nasza firma zajmuje się sprzedażą hurtową i sprzedażą towarów, w tym transportem naczepami wielkogabarytowymi. Zapewniamy transport drogowy i kolejowy.

U nas można kupić paliwa stałe, takie jak węgiel kamienny i brunatny (dostarczane przez Severočeské doly a.s. i Litvínovská uhelná a.s.), koks, brykiety i biomasę.

Zapewniamy transport i transport materiałów własnymi pojazdami lub ewentualnie spedycję za pomocą partnerów umownych. Zapewniamy transport paliw stałych, ponownie węgla kamiennego i brunatnego, koksu i brykietów.

Zajmujemy się również transportem i transportem materiałów budowlanych sypkich, od piasku, żwiru, kruszyw, żużlu, zbóż po złom, blachy, surówkę i towary paletowe.

Nasze towary cechuje wysoka jakość, a nasz personel jest profesjonalnie przeszkolony, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nasze usługi i kupowane u nas produkty będą odpowiadać Twoim wyobrażeniom. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Tematy:

hurt, węgiel, koks, brykiety, biomasa, transport, transport materiałów sypkich, CZ, Polska

Aktualne oferty firmy

Pakowany i sypki węgiel brunatny i brązowy, koks, brykiety – hurt Czechy

Pakowany i sypki węgiel brunatny i brązowy, koks, brykiety – hurt Czechy
Firma EMTB Trade s.r.o. z siedzibą w Ostrawie w Republice Czeskiej zajmuje się sprzedażą hurtową na paletach pakowanego i masowego węgla kamiennego, węgla brunatnego, koksu i brykietów na terenie Republiki Czeskiej i Unii Europejskiej. Jakość w rozsądnych cenach. Czy potrzebny jest węgiel ...

Paliwa stałe – czarny węgiel, węgiel brunatny, koks, biomasa – sprzedaż hurtowa, sprzedaż

Paliwa stałe – czarny węgiel, węgiel brunatny, koks, biomasa – sprzedaż hurtowa, sprzedaż
Firma EMTB Trade s.r.o. z Czech zapewnia w ramach całej Europy sprzedaż hurtową paliw stałych, takich jak czarny węgiel, węgiel brunatny, koks, brykiety lub biomasa. Jeśli chcesz kupić paliwo stałe o wysokiej jakości po rozsądnych cenach, to nie wahaj się skontaktować z naszą firmą EMTB Trade ...
Prosimy o kontakt formą pisemną
Strona (witryna) internetowa EMTB Trade s.r.o.
Strona (witryna) internetowa
EMTB Trade s.r.o.
www.emtb.cz
Adres

Adres

Svatoplukova 181/12
Ostrava - Zabreh 700 30

emtb@emtb.cz
+420 774 428 804

Znajdziesz nas również tutaj:

ARES
captcha