Kondenzátory, výparníky a ďalšie chladiace zariadenia pre chladiarenský priemysel, Česká republikaKondenzátory, výparníky, kúrenie a ďalšie chladiace zariadenia pre chladiarenský priemysel vyrába a navrhuje spoločnosť Heat Transfer Systems s.r.o. HTS v obci Novosedly na Morave z Českej republiky.

Zaoberáte sa vzduchotechnikou, alebo pôsobíte v oblasti chladiarenského priemyslu?
Či už zháňate kondenzátory, výparníky alebo chladiace zariadenia, na spoločnosť z Českej republiky Heat Transfer Systems so sídlom v obci Novosedly na Morave sa môžete spoľahnúť.

Zameriavame sa na navrhovanie a výrobu lamelových tepelných výmenníkov pre chladiarenský priemysel a vzduchotechniku. Vďaka mnohoročnej skúsenosti v obore vám môžeme zaručiť, že výmenníky tepla, kondenzátory, výparníky a ďalšie produkty chladiaceho zariadenia sú len tej najvyššej kvality.

Naše kondenzátory so zdokonalenou technológiou ATC sa skladajú z tela výmenníka vyrobeného z hliníkových lamiel a medených rúrok. Najväčšie výhody spočívajú vo vysokej výmene tepla, stabilnom výkone, v dlhodobej prevádzke a dokonalej internej čistote.

Neváhajte sa na nás obrátiť, radi vám odporučíme chladiace zariadenie presne podľa vašich potrieb.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Tepelné výmenníky pre vzduchotechniku ??a klimatizáciu, Česká republika

Tepelné výmenníky pre vzduchotechniku ??a klimatizáciu, Česká republika

Tepelné výmenníky pre vzduchotechniku ??a klimatizáciu, výroba lamelových tepelných výmenníkov pre chladiarenský priemysel a vzduchotechniku ??od firmy Heat Transfer Systems s.r.o. v obci Novosedly na Morave v Českej republike. Hľadáte ...