Kondenzátory, výparníky a ďalšie chladiace zariadenia pre chladiarenský priemysel, Česká republika

Kondenzátory, výparníky, kúrenie a ďalšie chladiace zariadenia pre chladiarenský priemysel vyrába a navrhuje spoločnosť Heat Transfer Systems s.r.o. HTS v obci Novosedly na Morave z Českej republiky.

Zaoberáte sa vzduchotechnikou, alebo pôsobíte v oblasti chladiarenského priemyslu?
Či už zháňate kondenzátory, výparníky alebo chladiace zariadenia, na spoločnosť z Českej republiky Heat Transfer Systems so sídlom v obci Novosedly na Morave sa môžete spoľahnúť.

Zameriavame sa na navrhovanie a výrobu lamelových tepelných výmenníkov pre chladiarenský priemysel a vzduchotechniku. Vďaka mnohoročnej skúsenosti v obore vám môžeme zaručiť, že výmenníky tepla, kondenzátory, výparníky a ďalšie produkty chladiaceho zariadenia sú len tej najvyššej kvality.

Naše kondenzátory so zdokonalenou technológiou ATC sa skladajú z tela výmenníka vyrobeného z hliníkových lamiel a medených rúrok. Najväčšie výhody spočívajú vo vysokej výmene tepla, stabilnom výkone, v dlhodobej prevádzke a dokonalej internej čistote.

Neváhajte sa na nás obrátiť, radi vám odporučíme chladiace zariadenie presne podľa vašich potrieb.Zadávateľom ponuky je firma 

Heat Transfer Systems s.r.o. HTSKontaktný formulár
captcha