Zadávateľom ponuky je firma Nábytek AmadeusVýškovo nastaviteľné stoly s elektropohonom do výšky stojaceho človeka - Česká republikaFirma Nábytek Amadeus z Českej republiky dodáva výškovo nastaviteľné stoly, ktoré sú určené pre deti aj dospelých, vďaka nim podporujete zdravé sedenie a predchádzate tak zbytočným bolestiam chrbta už v útlom veku.

Chystáte sa vybaviť pracovňu či detskú izbičku novým stolom a zvažujete, aký vybrať? Firma Nábytek Amadeus sa špecializuje na dodávku výškovo nastaviteľných stolov v rámci Českej republiky a aj na Slovensku.

Naše stoly porastú spolu s Vašimi deťmi.

V našom sortimente nájdete výškovo nastaviteľné stoly, ktoré sa dajú nastaviť až do výšky stojaceho človeka a sú nastaviteľné manuálne alebo pomocou elektropohonu, vďaka ktorému je manipulácia so stolom jednoduchá a pohodlná. Možno nastaviť aj sklon pracovnej dosky, ktorú môžete naklopiť až do 60 stupňov. Možnosť nastavenia prináša súlad medzi veľkosťou stoličky a stola.

Možnosť nastavenia stola ocenia dospelí, ale aj rýchlo rastúce deti.

Výškovo nastaviteľné stoly podporujú dynamické sedenie, ktoré funguje ako prevencia bolesti chrbta.

Neváhajte nás kontaktovať, máme profesionálne riešenie pre prácu dospelých aj pre Vaše deti!


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Dobré sedenie, ako by deti mali správne sedieť - zdravotné stoličky a ...

Dobré sedenie, ako by deti mali správne sedieť - zdravotné stoličky a ...

Základom pre správne držanie tela detí a ich vývoj, je predovšetkým dobré sedenie! Ako by mali deti správne sedieť zistíte vďaka zdravotným stoličkám a stolom Amadeus, ktoré sú určené práve pre deti. Naša spoločnosť Nábytek Amadeus sídli v ...


Rastúci nábytok pre deti, stoličky a stoly - zdravé, správne sedenie, ...

Rastúci nábytok pre deti, stoličky a stoly - zdravé, správne sedenie, ...

Zdravé a správne sedenie podporuje rastúci nábytok pre deti od spoločnosti Nábytek Amadeus v Českej republike, ktorá sa špecializuje predovšetkým na rastúce nastaviteľné stoličky a stoly, ale aj ostatné doplnky. Náš nábytok je vyrábaný ...