Zadávateľom ponuky je firma Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o.skladací paletový kontajner, veľkoobjemový s vysokou nosnosťou šetrí logistické náklady - Česká republikaAk potrebujete kvalitné skladacie plastové kontajnery, ktoré sa vyznačujú vysokou nosnosťou, nízkou váhou, veľkým objemom, obráťte sa na spoločnosť Schoeller Allibert Slovakia s.r.o. z Českej republiky.

Naše kontajnery spĺňajú vysoké požiadavky na nosnosť aj napriek svojej nízkej váhe. Ďalšou výhodou je nenáročná údržba, sú skladacie a môžete ich opatriť tzv. inzertmi (špeciálne vložky, ktoré zabraňujú kontaktu dielov medzi sebou).

Plastové kontajnery sú vyrábané v rôznych veľkostiach z kvalitných materiálov. Sú odolné voči poškodeniu a chemickým látkam. Navyše znášajú dobre rozdiely teplôt, ktorým môžu byť vystavené.

Najvyššie požiadavky v oblasti prepravy a skladovania spĺňa náš skladací kontajner Magnum Optimum 1208, ktorý našiel uplatnenie predovšetkým v automobilovom priemysle a v priemyselnej výrobe. Magnum Optimum 1208 je skvelý pomocník pri ukladaní rôznych druhov súčiastok a priemyselných dielov. Jeho nosnosť je až 750 kg na jeden kontajner a je schopný ušetriť až o 30% viac priestoru. Magnum Optimum vyniká aj v oblasti identifikácie boxov.

Ďalšie výhody:
- vysoká nosnosť - dynamická aj statická nosnosť, odolnosť, nízka váha
- úspora nákladov - šetrí náklady na reverznú logistiku
- jednoduchá manipulácia a údržba
- možno stohovať na seba
- výnimočný sklopný pomer
- recyklovateľnosť
- možnosť pridania rámčeku Optiframe

Magnum Optimum 1208 poskytujeme v štyroch základňových verziách:
Ref. 2500.461 - 2 lyžiny, 2 nohy
Ref. 2500.461 - 3 lyžiny
Ref. 2500.441 - 8 nôh
Ref. 2500.441 - 4 nohy

Zaujal Vás skladací kontajner Magnum Optimum 1208 a chceli by ste viac informácií? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, alebo navštívte naše webové stránky.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Prepravné obaly a prepravky pre E-commerce, internetové podnikanie - ...

Prepravné obaly a prepravky pre E-commerce, internetové podnikanie - ...

Vhodné prepravné obaly pre E-commerce, teda internetové podnikanie môžete zakúpiť u firmy Schoeller Allibert s.r.o., ktorá vám dodá prepravky vhodné pre jednoduchú distribúciu, prepravu aj skladovanie. Hľadáte prepravné obaly, ktoré ...