Zadávateľom ponuky je firma BÖHME CZ spol. s. r.o.Výroba a predaj sanitárnych, WC priečok BL 13-3 laminát HPL, BL28 - riešenie pre sociálne zázemieSanitárne a WC priečky BL 13-3 HPL a BL 28 sú rýchlym riešením pre sociálne zázemie budov. Priečky z kvalitných nemeckých materiálov vyrába a predáva firma BÖHME CZ spol. s. r.o. Dodávame do celej Českej a Slovenskej republiky a taktiež do zahraničia.

Rýchle a skvelé riešenie pre sociálne zázemie budov je výstavba sanitárnych a WC priečok BL 13-3 HPL a BL 28. Špecialista na výrobu a predaj kvalitných priečok je firma BÖHME CZ spol. s. r.o. zo Slušovíc pri Zlíne, ČR.

Sanitárne priečky a WC priečky dodávame výrobcom obytných kontajnerov, ale aj do priemyselných objektov, škôl, kúpalísk a ďalších verejných priestorov.

Sanitárne priečky a kabíny typ BL13 a BL28:
- priečky pre WC, pisoáre, sprchy, prezliekacie kabíny vyrábame v bielej a šedej lichtgrau farbe. Veľkou výhodou priečok je ľahká a rýchla montáž a ľahká údržba.
BL28 - doska je z drevotriesky obojstranne laminovaná LTD 28 mm
BL13 - steny 13 mm vysokotlakový laminát HPL

Sanitárne priečky z HPL dosiek sú skvelým riešením pre priestory s nadmernou vlhkosťou. Vyrábame priečky z laminátu HPL do každého priestoru. Ponúkame ich vo variantoch drevotrieska, PUR a HPL.

Firma BÖHME CZ je spoľahlivý dodávateľ sanitárnych priečok do obytných kontajnerov a priemyselných objektov.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Ľahké montované WC kabínky pre materské škôlky, ubytovacie zariadenia ...

Ľahké montované WC kabínky pre materské škôlky, ubytovacie zariadenia ...

Ľahké montované WC kabínky pre materské škôlky, ubytovacie zariadenia a taktiež verejné priestory vyrába spoločnosť BÖHME CZ spol. s r.o. zo Slušovíc z Českej republiky. Zabezpečujeme realizáciu a montáž WC kabínok a priečok. Dodávame do ...


Sanitárne priečky, WC kabíny do obytných buniek, kancelárskych modulov ...

Sanitárne priečky, WC kabíny do obytných buniek, kancelárskych modulov ...

Dodávateľ sanitárnych priečok a WC kabín z kvalitných materiálov do obytných buniek a kontajnerov aj kancelárskych modulov je firma Böhm CZ zo Slušovíc z Českej republiky. Dodávame do celej Českej a Slovenskej republiky a taktiež do ...