Zadávateľom ponuky je firma BÖHME CZ spol. s. r.o.Ľahké montované WC kabínky pre materské škôlky, ubytovacie zariadenia ale aj verejné priestoryĽahké montované WC kabínky pre materské škôlky, ubytovacie zariadenia a taktiež verejné priestory vyrába spoločnosť BÖHME CZ spol. s r.o. zo Slušovíc z Českej republiky. Zabezpečujeme realizáciu a montáž WC kabínok a priečok. Dodávame do celej Českej a Slovenskej republiky a taktiež do zahraničia.

Ak potrebujete vyriešiť oddelenie toaliet vo verejných priestoroch, obráťte sa na nás. Vyrábame sanitárne priečky z kvalitných nemeckých materiálov, ktoré plne nahradia riešenie vymurovaním. Ľahké montované WC kabínky dodávame pre materské škôlky, základné školy, ubytovacie zariadenia, verejné priestory, úrady a taktiež do predajní.

Ľahké montované sanitárne kabíny sa vyznačujú vysokou vlastnou stabilitou, ľahkou údržbou, dlhou životnosťou a rýchlou montážou.
Montáž je rýchla a prebieha tzv. suchou cestou. Realizáciu je teda možné vykonať kedykoľvek v priebehu stavby či rekonštrukcie.

Ponúkame typy WC normal a WC - PUR v prevedení farebného kovania, alebo drevotriesky. Pre materské škôlky sú kabíny obvykle nižšie a sú vybavené ochranou proti privretiu prstov v súlade s bezpečnostnými predpismi.

Radi vám poradíme a odporučíme tú najlepšiu variantu vzhľadom k vašim potrebám.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Sanitárne priečky, WC kabíny do obytných buniek, kancelárskych modulov a kontajnerov

Sanitárne priečky, WC kabíny do obytných buniek, kancelárskych modulov a kontajnerov

Dodávateľ sanitárnych priečok a WC kabín z kvalitných materiálov do obytných buniek a kontajnerov aj kancelárskych modulov je firma Böhm CZ zo Slušovíc z Českej republiky. Dodávame do celej Českej a Slovenskej republiky a taktiež do ...


Výroba a predaj sanitárnych, WC priečok BL 13-3 laminát HPL, BL28 - riešenie pre sociálne zázemie

Výroba a predaj sanitárnych, WC priečok BL 13-3 laminát HPL, BL28 - riešenie pre sociálne zázemie

Sanitárne a WC priečky BL 13-3 HPL a BL 28 sú rýchlym riešením pre sociálne zázemie budov. Priečky z kvalitných nemeckých materiálov vyrába a predáva firma BÖHME CZ spol. s. r.o. Dodávame do celej Českej a Slovenskej republiky a taktiež do ...