Zadávateľom ponuky je firma BÖHME CZ spol. s. r.o.Ľahké montované WC kabínky pre materské škôlky, ubytovacie zariadenia ale aj verejné priestoryĽahké montované WC kabínky pre materské škôlky, ubytovacie zariadenia a taktiež verejné priestory vyrába spoločnosť BÖHME CZ spol. s r.o. zo Slušovíc z Českej republiky. Zabezpečujeme realizáciu a montáž WC kabínok a priečok. Dodávame do celej Českej a Slovenskej republiky a taktiež do zahraničia.

Ak potrebujete vyriešiť oddelenie toaliet vo verejných priestoroch, obráťte sa na nás. Vyrábame sanitárne priečky z kvalitných nemeckých materiálov, ktoré plne nahradia riešenie vymurovaním. Ľahké montované WC kabínky dodávame pre materské škôlky, základné školy, ubytovacie zariadenia, verejné priestory, úrady a taktiež do predajní.

Ľahké montované sanitárne kabíny sa vyznačujú vysokou vlastnou stabilitou, ľahkou údržbou, dlhou životnosťou a rýchlou montážou.
Montáž je rýchla a prebieha tzv. suchou cestou. Realizáciu je teda možné vykonať kedykoľvek v priebehu stavby či rekonštrukcie.

Ponúkame typy WC normal a WC - PUR v prevedení farebného kovania, alebo drevotriesky. Pre materské škôlky sú kabíny obvykle nižšie a sú vybavené ochranou proti privretiu prstov v súlade s bezpečnostnými predpismi.

Radi vám poradíme a odporučíme tú najlepšiu variantu vzhľadom k vašim potrebám.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Sanitárne priečky, WC kabíny do obytných buniek, kancelárskych modulov ...

Sanitárne priečky, WC kabíny do obytných buniek, kancelárskych modulov ...

Dodávateľ sanitárnych priečok a WC kabín z kvalitných materiálov do obytných buniek a kontajnerov aj kancelárskych modulov je firma Böhm CZ zo Slušovíc z Českej republiky. Dodávame do celej Českej a Slovenskej republiky a taktiež do ...


Výroba a predaj sanitárnych, WC priečok BL 13-3 laminát HPL, BL28 - ...

Výroba a predaj sanitárnych, WC priečok BL 13-3 laminát HPL, BL28 - ...

Sanitárne a WC priečky BL 13-3 HPL a BL 28 sú rýchlym riešením pre sociálne zázemie budov. Priečky z kvalitných nemeckých materiálov vyrába a predáva firma BÖHME CZ spol. s. r.o. Dodávame do celej Českej a Slovenskej republiky a taktiež do ...