Oprava práčky, umývačky - záručné a pozáručné opravy

Opravy práčok a umývačiek do 48 hodín od nahlásenia robí firma PERFEKT SERVIS spol. s.r.o. z Brna v ČR, ktorá je súčasťou EÚ. Opavy realizujeme taktiež pre Hodonín, Znojmo a okolie Juhomoravského kraja.

Hľadáte kvalitného a rýchleho opravára domácich spotrebičov? Už ste našli. Firmu PERFEKT SERVIS spol. s r.o. Vykonáva záručné a pozáručné opravy, a to umývačky značiek Whirlpool, Indesit, LG, Beko, Hotpoint-Ariston, automatické práčky a sušičky značky Whirlpool, Bauknecht, Indesit, Hotpoint, Beko, LG, opravuje taktiež rúry, sporáky a mikrovlnné rúry od výrobcov značky Whirlpool, Indesit, Beko, chladničky, mrazničky značky Whirlpool, Indesit, Hotpoint, LG a Beko.
Servisné stredisko máme v Brne, ale pôsobíme po celom juhomoravskom kraji.

Od 1.2. 2018 spoločnosť PERFEKT SERVIS spol. s r.o., Václavská 1, Brno - 603 05 ukončila prijímanie zákaziek u spotrebičov zn. FAGOR na predzáručné, záručné opravy a opravy výrobkov v predĺženej záruke FAGOR 50 mesiacov. So svojimi požiadavkami na opravu výrobkov sa prosím obracajte na tel. č. +420 844 115 116, v ostatných záležitostiach na spoločnosť EUSDE s.r.o. v likvidácii, Čestlice č. p. 198, 251 01 Čestlice, IČO: 61459003.Zadávateľom ponuky je firma 

PERFEKT SERVIS spol. s r.o.Kontaktný formulár
captcha