Zadávateľom ponuky je firma LINAK C&S, s.r.o.Inteligentný pohyb - pohony s integrovaným riadením ICPoužitie elektrických lineárnych pohonov s integrovaným riadením pre automatizáciu priemyselných a poľnohospodárskych strojov prináša rad výhod - nulové nároky na údržbu, jednoduchá inštalácia a presnosť.

IC pohony nepotrebujú externé riadiace jednotky, čo veľmi uľahčuje inštaláciu. Využite možnosti konfigurovať IC pohony a prispôsobiť ich pohyb vo vašich aplikáciách.

Ponúkajú rôzne typy spätnej väzby, jednoduché riadenie, signály z oboch koncových polôh a možnosti prispôsobenia či monitorovania pohonu. Samozrejmosťou je taktiež možnosť paralelného pohybu a integrovaná zbernicová komunikácia.

Vďaka konfiguračnému softvéru LINAK® BusLink možno nakonfigurovať typ spätnej väzby k jednoduchému a rýchlemu odpočtu polohy ako je relatívne pozicovanie (Single Hall, Dual Hall) alebo absolútny pozicovanie (mechanický potenciometer, analógový, PWM alebo koncové signály). Rovnako je k dispozícii škálovanie, virtuálne koncové polohy, plynulý rozbeh a dojazd, aktuálne limity a nastaviteľná rýchlosť.

Pohony s integrovaným riadením IC pre Vás zabezpečí spoločnosť LINAK sídliaca v Majetíne pri Olomouci v Českej republike.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Pohony LINAK ponúkajú riešenie v modernej priemyselnej automatizácii

Pohony LINAK ponúkajú riešenie v modernej priemyselnej automatizácii

Elektrické pohony LINAK sú zárukou inteligentného pohybu, precízneho polohovania a presného podávania materiálu. Sú energeticky nenáročné, bezúdržbové, s odolnosťou voči nepriaznivým podmienkam. Medzi kľúčové faktory v priemyselnej ...


Ergonómia výroby - zlepšite pracovné podmienky s využitím systému elektrických zdvíhacích stĺpikov LINAK

Ergonómia výroby - zlepšite pracovné podmienky s využitím systému elektrických zdvíhacích stĺpikov LINAK

Choroby pohybového aparátu postihuje každoročne milión ľudí v priamej súvislosti s chybne navrhnutými pracoviskami. Obmedzte chorobnosť vo výrobných prevádzkach vďaka elektrickým zdvíhacím stĺpikom LINAK. Spoločnosť LINAK sídliaca v ...


LINAK® DeskFrame 2 - intuitívne riešenie stolového rámu

LINAK® DeskFrame 2 - intuitívne riešenie stolového rámu

DF2 je systém, ktorý Vám zabezpečí najrýchlejší spôsob zostavenia kancelárskeho stola na sedenie / státie. Jeho montáž je intuitívna a má čistý dizajn podporený špičkovým výkonom motorov LINAK®. Kompletný balík DF2 obsahuje inteligentný ...