LINAK C&S, s.r.o.


Náves 37, Majetín 751 03
Telefón: +420 581 702 451

Spoločnosť LINAK C & S s.r.o. sídliaca v Majetíne pri Olomouci v Českej republike sa zaoberá predajom elektrických lineárnych pohonov, ktoré zabezpečujú tichý a plynulý lineárny pohyb pre najrôznejšie zákaznícke zariadenia. Súčasťou sortimentu sú zdvíhacie stĺpiky a k nim prislúchajúce systémové prvky, ako sú riadiace jednotky a ovládače umožňujúce zostavenie prispôsobiteľného komplexného riešenia.

Viac ako 80% dodávaných systémov je prispôsobených konkrétnym potrebám klientov. Pre svojich zákazníkov zabezpečujeme zaškolenie a odporné poradenstvo pri vývoji, testovaní a celého životného cyklu ich aplikácií. Na základe vykonaných dotazníkových prieskumov sme svojimi zákazníkmi hodnotení ako spoľahlivý partner.

Servopohony LINAK zabezpečujú plynulý pohyb v mnohých rôznych aplikáciách vyžadujúcich sklápanie, zdvíhanie, ťah alebo tlak o sile až 15000 N so zdvihom až 999 mm.

Zdvíhacie stĺpiky sú určené pre nastavenie ergonomickej výšky moderných kancelárskych stolov, širokej škály výrobných a montážnych pracovísk. Stĺpiky disponujú silou v rozsahu 600 - 6000 N a pracujú so zdvihom od 300 po 750 mm.

Riadiace jednotky LINAK prepájajú servá a zdvíhacie stĺpiky do systémov s príslušnými ovládačmi určenými na ich polohovanie.
Obchodné aktivity spoločnosti LINAK sú rozdelené do 4 divízií.

Divízia LINAK MEDLINE & CARELINE ponúkajú komplexné riešenie využívajúce elektrické pohony pre široké použitie v zdravotníctve, v nemocniciach, opatrovateľských domoch, sanatóriách, liečebných strediskách ale aj súkromných bytoch.

Divízia LINAK DESKLINE ponúka kompletné flexibilné systémy zdvíhacích stĺpikov pre inteligentné ergonomické kancelárske stoly umožňujúce prácu v sede aj v stoji podľa preferencií používateľa. Výrobné a montážne pracoviská pomáhajúce pracovníkom nastaviť pracovisko podľa povahy pracovnej činnosti, toto riešenie zároveň prináša zdravotné benefity preukázané mnohými štúdiami. Naše riešenie s výsuvnými stĺpikmi je využívané na stojany pre multimediálne zariadenia ako napríklad výsuvy displejov a monitorov do škôl, učební a prezentačných priestorov. Ďalšou možnosťou využitia elektrických zdvihákov sú predajné a obslužné pulty vyhovujúce individuálnym potrebám a želaniam zákazníkov. V neposlednom rade stojí za zmienku taktiež výškovo nastaviteľný komfortný nábytok, napríklad kuchynské linky s možnosťou nastavenia výšky pracovnej plochy.

Divízia LINAK TECHLINE ponúka servomotory odolné pôsobeniu chemikálií pre náročné podmienky priemyselného použitia a automatizácie poľnohospodárstva. Spolupracujeme s výrobcami zo sféry živočíšnej výroby pri riešení ventilácie hál, dávkovanie krmiva a dopravníkov, taktiež ovládanie prvkov sušiacich liniek a síl. Do týchto prostredí ponúkame pohony s ATEX. Pre poľnohospodársku mechanizáciu ponúkame prispôsobenie ergonómie kabín, nastavenie pohyblivých prvkov vozidiel a prípojných zariadení. Podstatnou oblasťou využitia v strojárenstve tvorí priemyselná automatizácia, automatizácia výrobných liniek a jednoúčelové stroje. V oblasti stavebníctva pomáhajú pohony LINAK napríklad s otváraním a zatváraním poklopov, svetlíkov, tieniacich systémov a ventilácie. Ďalšie uplatnenie majú naše servá v oblasti energetiky (polohovanie solárnych panelov, veterné elektrárne), vodného a odpadového hospodárstva, komunálnej techniky (zametače, posýpače, rolby), priemyselných kuchýň a v oblasti úpravy vozidiel.

Divízia LINAK HOMELINE poskytuje spoľahlivé a inovatívne riešenia pre elektrické nastavovanie komfortného nábytku využívaného v súkromných bytoch.

LINAK je celosvetovou jednotkou na trhu elektrických pohonov a zdvíhacích stĺpikov a svoju spoluprácu stavia na spoľahlivosti, zodpovednosti a veľkých skúsenostiach.

IČO: 27187926
DIČ: CZ27187926
Okres: Přerov
Štát: Česká republika
Pr. forma: spoločnosť s r. o.
Počet zamestnancov: 6 - 25 zamestnancov
Obrat: 4 000 tis. - 8 000 tis. €
Kontaktná osoba: ing. Richard Ponížil

Telefón:
+420 581 702 451
+420 581 702 452
+420 581 741 814

Fax:
+420 581 702 452

E-mail:
ponizil@linak.cz
hudec@linak.cz

Web:Kontaktné osoby:
ing. Richard Ponížil
tel: +420 731 444 990
e-mail: ponizil@linak.cz

Aleš Hudec
tel: +420 731 444 946
e-mail: hudec@linak.cz


Otváracie hodiny:
dle dohody

GPS: 49°30′0.94″ N, 17°19′56.53″ E

QR kód firmy LINAK C&S, s.r.o.

Kontaktný formulár
captcha