Nový servopohon LA 36 Long Life skonštruovaný pre dlhšiu výdrž a extrémny výkon

Spoločnosť LINAK z Českej republiky, ktorá je súčasťou EÚ, predstavuje nový servopohon LA 36 Long Life, ktorý je skonštruovaný pre dlhšiu výdrž a extrémny výkon, a taktiež Vám zabezpečí nižšie náklady.

Nový model elektrického pohonu LA36 Long Life od spoločnosti LINAK prináša nevšedný výkon a vytrvalosť. Vďaka svojej osvedčenej predĺženej životnosti jednoducho pracuje ďalej aj tam, kde iné zariadenia zlyhajú.

Dlhšia životnosť a nižšie náklady - LA36 Long Life vám zabezpečí garanciu minimálne 200 000 cyklov pri maximálnom zaťažení a maximálnom pracovnom cykle.

Stačí pripojiť a používať - ​​riešenie Plug and Play využívajúci menej komponentov a zabezpečia tak jednoduchú inštaláciu. A pokiaľ ide o presnosť ovládania, s integrovaným radičom a zbernicou CAN získate plnohodnotnú kontrolu bez ďalších komponentov vrátane prístupu ku všetkým potrebným dátam, čo uľahčí riešenie prípadných problémov.

Vytrvalosť pre konkurenčnú výhodu - nový pohon LA36 Long Life ponúka viac možností pre ďalšie náročné aplikácie. Jednoduchá inštalácia, jednoduchá integrácia a mimoriadna výdrž prepožičia vašim aplikáciám vytrvalosť a inteligenciu k udržaniu náskoku pred konkurenciou.Zadávateľom ponuky je firma 

LINAK C&S, s.r.o.Kontaktný formulár
captcha