Zadávateľom ponuky je firma LINAK C&S, s.r.o.LINAK® DeskFrame 2 - intuitívne riešenie stolového rámuDF2 je systém, ktorý Vám zabezpečí najrýchlejší spôsob zostavenia kancelárskeho stola na sedenie / státie. Jeho montáž je intuitívna a má čistý dizajn podporený špičkovým výkonom motorov LINAK®.

Kompletný balík DF2 obsahuje inteligentný horný rám variabilný pre rôznu šírku stolovej dosky (120-180cm), ktorý v sebe navyše ukrýva motor, elektroniku aj kabeláž. Ďalej potom systém DF2 obsahuje konzoly, elegantné nohy a sadu DL Feet, vďaka čomu ho ľahko zostavíte a uvediete do prevádzky. Samozrejmosť je sieťový kábel a vybraný ovládací panel.

Štandardným doplnkom DF2 je ovládací panel série DPG, ktorý môže byť rozšírený o svetelnú signalizáciu odporúčaciu užívateľovi stola sa postaviť / posadiť, taktiež displej a technológiu Bluetooth umožňujúcu prepojenie s aplikáciou DeskControl ™.

Stačí už len dodať vlastnú stolovú dosku a tešiť sa z výhod, ktoré kancelársky stôl na sedenie / státie prináša.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Inteligentný pohyb - pohony s integrovaným riadením IC

Inteligentný pohyb - pohony s integrovaným riadením IC

Použitie elektrických lineárnych pohonov s integrovaným riadením pre automatizáciu priemyselných a poľnohospodárskych strojov prináša rad výhod - nulové nároky na údržbu, jednoduchá inštalácia a presnosť. IC pohony nepotrebujú externé ...


Ergonómia výroby - zlepšite pracovné podmienky s využitím systému elektrických zdvíhacích stĺpikov LINAK

Ergonómia výroby - zlepšite pracovné podmienky s využitím systému elektrických zdvíhacích stĺpikov LINAK

Choroby pohybového aparátu postihuje každoročne milión ľudí v priamej súvislosti s chybne navrhnutými pracoviskami. Obmedzte chorobnosť vo výrobných prevádzkach vďaka elektrickým zdvíhacím stĺpikom LINAK. Spoločnosť LINAK sídliaca v ...