Zadávateľom ponuky je firma PLETEX s.r.o.Zákazková výroba šálov a čiapok pre športových fanúšikov od výrobcu z Českej republikyZákazkovú výrobou pletených výrobkov sa zaoberá spoločnosť PLETEX s.r.o., ktorá pre vám zabezpečí čiapky či šály s motívom vášho obľúbeného športového klubu. Firma sídli v Třebíči, v Českej republike, ktorá je členským štátom EÚ.

Ste fanúšikom hokeja alebo futbalu a chcete si zakúpiť čiapku či šál vášho obľúbeného klubu? Potom sa obráťte na spoločnosť PLETEX, ktorá vám vyrobí fanúšikovské predmety podľa vášho želania.

Naša firma sa zaoberá výrobou pletených čapíc, šálov, rukavíc, čeleniek a nákrčníkov. Radi pre vás vyrobíme čiapku či šál presne podľa vašich požiadaviek. Na základe vašich podkladov, ako má čiapky či šál vyzerať, vám navrhneme najlepšie riešenie. Zašleme vám grafický návrh, a ak vám bude vyhovovať, môžeme spustiť výrobu.

Čiapky a šály vyrábame len z veľmi kvalitných certifikovaných materiálov. Čiapky majú podšívku z microfleece, prípadne z funkčného polypropylénového vlákna Polycolon od renomovaného výrobcu.
Čiapky vám môžeme skrášliť taktiež brmbolcom z priadze všetkých možných farieb a veľkostí.

Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Český výrobca originálnych pletených čiapok - dámske, detské a pánske

Český výrobca originálnych pletených čiapok - dámske, detské a pánske

Český výrobca originálnych pletených čiapok - dámske, detské a pánske, perfektné spracovanie ponúka spoločnosť PLETEX s.r.o. v Třebíči, v Českej republike, ktorá je členským štátom EÚ. Hľadáte kvalitného českého výrobcu pletených ...


Výroba, predaj pletených čiapok na zákazku, originálne čiapky, šály, ...

Výroba, predaj pletených čiapok na zákazku, originálne čiapky, šály, ...

Výrobu a predaj originálnych pletených dámskych, pánskych a detských čiapok na zákazku zabezpečuje špecialista v odbore firma PLETEX s.r.o., so sídlom v Třebíči, v Českej republike, ktorá je členským štátom EÚ. Kvalitné výrobky za skvelú ...