Ověřeno EDB
Overené EDB
Napíšte nám

Napíšte nám

pletex@pletex.cz

Zavolajte nám

Zavolajte nám

+420 568 844 537

Zavolajte nám

Adres

Hrotovická 1202
Třebíč 674 01

Dámske a pánske pletené rukavice, detské a dámske kruhové zimné šály Česko


Pletené zimné doplnky, ktoré Vás ochránia v zimných mesiacoch pred mrazivým počasím, nakúpite na e-shope firmy Pletex. Sme firmou z Českej republiky, ktorá je členským štátom Európskej únie, predávame dámske a pánske pletené rukavice, detské a dámske kruhové zimné šály.

Máte radi pletené zimné doplnky? Uvažujete o kúpe nových zimných pletených rukavíc alebo šálu? Pripravte sa na zimu hrejivými pletenými doplnkami od spoločnosti Pletex. Na e-shope kulichy.cz si môžete objednať dámske a pánske pletené rukavice alebo detské a dámske kruhové šály.

Naše pletené zimné doplnky Vás pekne zahrejú, aj keď vonkajšie teploty padajú dole. Navyše Vám pomôžu doladiť Váš outfit k dokonalosti - rukavice aj šály sú dostupné v mnohých farebných variantoch, takže si môžete vybrať taký odtieň rukavíc alebo šálu, aby ladil s Vaším oblečením.


AKTUÁLNE PONUKY

Predaj a výroba originálnych a cenovo dostupných pletených výrobkov Česká republika

Predaj a výroba originálnych a cenovo dostupných pletených výrobkov ...

Predaj a výroba originálnych a cenovo dostupných pletených výrobkov ako sú čiapky, rukavice a šály ponúka firma z Českej republiky, ktorá je členským štátom Európskej únie - PLETEX s.r.o. Chcete osloviť spoločnosť, ktorá sa zaoberá ...

Dámske a pánske pletené rukavice, detské a dámske kruhové zimné šály Česko

Dámske a pánske pletené rukavice, detské a dámske kruhové zimné šály ...

Pletené zimné doplnky, ktoré Vás ochránia v zimných mesiacoch pred mrazivým počasím, nakúpite na e-shope firmy Pletex. Sme firmou z Českej republiky, ktorá je členským štátom Európskej únie, predávame dámske a pánske pletené rukavice, ...


Kontakty

PLETEX s.r.o.
Hrotovická 1202
Třebíč 674 01
GPS: 49°12′29.2″ N, 15°53′40.92″ E

49°12′29.2″ N, 15°53′40.92″ E

QR kód firmy PLETEX s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA PLETEX s.r.o.
Adres

Adres

Hrotovická 1202
Třebíč 674 01

pletex@pletex.cz
+420 568 844 537

Kontaktný formulár

captcha