Ověřeno EDB
Overené EDB
Napíšte nám

Napíšte nám

pletex@pletex.cz

Zavolajte nám

Zavolajte nám

+420 568 844 537

Zavolajte nám

Adres

Hrotovická 1202
Třebíč 674 01

Detské pletené čiapky a teplé zimné doplnky oblečenia


Ak hľadáte pre svoje deti teplé, pohodlné a pritom moderné zimné čiapky a doplnky vhodné do škôlky, školy, či len tak na prechádzku, potom sú výrobky spoločnosti PLETEX z Českej republiky tým pravým riešením.

Detské pletené čiapky a teplé zimné doplnky oblečenia pre Vašich najmilších nakúpite v e-shope od českej firmy PLETEX s.r.o. Značnú obľubu u našich najmenších zákazníkov majú čiapky s ručne háčkovanými zvieracími motívmi.

Väčšina detských čiapok je podšitá kvalitnou mikro-fleecovou podšívkou. Okrem praktického a módneho hľadiska je nemenej dôležité, že čiapka je z vnútornej strany veľmi príjemná práve vďaka mikro-fleecu.

Dôležitou súčasťou našej kolekcie sú pletené nákrčníky a šály, pletené rukavice a bavlnené čiapky a šiltovky, dievčenské šatky na jar a leto.

Pri výrobe kladieme dôraz na použité materiály, certifikované na hygienickú nezávadnosť a spĺňajúce požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov.

Každoročne sa snažíme svoju kolekciu inovovať, aby maximálne vyhovovala potrebám našich najmenších a zároveň požiadavkám detí v tínedžerskom veku.


AKTUÁLNE PONUKY

Predaj a výroba originálnych a cenovo dostupných pletených výrobkov Česká republika

Predaj a výroba originálnych a cenovo dostupných pletených výrobkov ...

Predaj a výroba originálnych a cenovo dostupných pletených výrobkov ako sú čiapky, rukavice a šály ponúka firma z Českej republiky, ktorá je členským štátom Európskej únie - PLETEX s.r.o. Chcete osloviť spoločnosť, ktorá sa zaoberá ...

Dámske a pánske pletené rukavice, detské a dámske kruhové zimné šály Česko

Dámske a pánske pletené rukavice, detské a dámske kruhové zimné šály ...

Pletené zimné doplnky, ktoré Vás ochránia v zimných mesiacoch pred mrazivým počasím, nakúpite na e-shope firmy Pletex. Sme firmou z Českej republiky, ktorá je členským štátom Európskej únie, predávame dámske a pánske pletené rukavice, ...


Kontakty

PLETEX s.r.o.
Hrotovická 1202
Třebíč 674 01
GPS: 49°12′29.2″ N, 15°53′40.92″ E

49°12′29.2″ N, 15°53′40.92″ E

QR kód firmy PLETEX s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA PLETEX s.r.o.
Adres

Adres

Hrotovická 1202
Třebíč 674 01

pletex@pletex.cz
+420 568 844 537

Kontaktný formulár

captcha