Návrh optimálnej domácej kancelárie s pohonmi LINAK

Trend domácich kancelárií po celom svete silnie. Zatiaľ čo zamestnávatelia navrhujú pracoviská s ohľadom na ergonómiu a pohodlie. Sme spoločnosť LINAK z Českej republiky a odpovieme na to, ako vytvoriť takú pohodlnú kanceláriu doma.

Sedíme pri práci z domova správne? Občas sadneme za kuchynský stôl na nepohodlnú stoličku, zvalíme sa na pohovku s laptopom na bruchu alebo sa proste len posadíme v posteli.
Ľudia sú stvorení k pohybu. Stráviť celý pracovný deň v sede je pre nás absolútne neprirodzené. Niekoľko vedeckých štúdií ukazuje, že fyzická aktivita má významný pozitívny vplyv na naše mentálne pochody i celý pracovný výkon.
Súčasťou riešenia môže byť vybavenie domácej kancelárie stolom na sedenie / státie. Využívanie kancelárskych stolov so systémami LINAK® ponúka možnosť pridávať intuitívne nástroje pripomínania. Môžete napríklad použiť ovládací panel DPG1C alebo bezplatnú aplikáciu Desk Control. Oba doplnky sú navrhnuté na motivovanie a pripomínanie zmeny postoja počas dňa.Zadávateľom ponuky je firma 

LINAK C&S, s.r.o.Kontaktný formulár
captcha