Optimálna manipulácia v priemyselnej výrobe - Elektrické ovládanie pre rôzne účely

Francúzska spoločnosť MZR sa zameriava na riešenia určené pre priemyselnú výrobu. Majiteľ firmy zaznamenáva rastúci dopyt po riešeniach s elektrickým pohybom. Podľa pána Mazoyera nejde o náhodu.

Hoci vo svojich výrobkoch pre manipuláciu a priemyselnú výrobu využíva tiež pneumatické a hydraulické prvky, o výhodách elektrických riešení nijako nepochybuje. Pohyb je presný a dopad na životné prostredie oveľa priaznivejší. Elektrické pohony odoberajú energiu len vo chvíli, kedy skutočne pracujú.

Dôležitým prvkom sortimentu MZR sú montážne stoly s výškovým polohovaním a nožnicovým mechanizmom a taktiež naklápacie montážne plošiny využívajúce elektrické pohony LINAK®. Ponúkajú dostatočný výkon v ťahu a sú ľahko integrovateľné do existujúcich elektrických systémov, na rozdiel od pneumatických alebo hydraulických riešení.

"Pre nás je dôležité, aby užívatelia pracovali v optimálnej polohe, " vysvetľuje pán Mazoyer. "Okrem zvýšenia komfortu a efektivity je najpodstatnejšie výhodou prevencia svalových zranení."

Elektrické pohony zabezpečí spoločnosť LINAK C & S s.r.o. sídliaca v Majetíne pri Olomouci, v Českej republike.Zadávateľom ponuky je firma 

LINAK C&S, s.r.o.Kontaktný formulár
captcha