Pletivo na ochranu pasekov, škôlok, lesných porastov proti zveri Česká republika

Spoločnosť Ploty Gaves je firmou z Českej republiky a členským štátom európskej únie. Zaoberá sa výrobou lesníckeho uzlového, farmárskeho pletiva, diaľničného a cestného oplotenia. Oplotenie slúži ako zábrana pre malú aj veľkú zver.

Ploty Gaves zabezpečujú výrobu, predaj a dodanie pletiva pre celú Českú republiku aj na Slovensko - lesnícke uzlové, farmárske zvárané a cestné a diaľničné pletivo. Lesnícke uzlové pletivo je najpoužívanejším druhom, slúži ako zábrana pre malú aj veľkú zver na oplotenie lesníckych pozemkov, škôlok, pasekov. Ľahko sa prispôsobí terénu a preto sú vhodné aj v horských oblastiach. Využitie má aj na oplotenie diaľnic. Na prianie zákazníka vyrábame pletivo s iným priemerom drôtu, štandardne 2, 0/2, 8mm. Väčšia vrstva zinku zvyšuje životnosť oplotenia.

Farmárske pletivo zvárané je ľahko skladovateľné a má obdobné využitie – oplotenie pozemkov, pasekov aj diaľnic. Oká sa zväčšujú smerom nahor, preto je vhodné pre malú aj väčšiu zver. Cestné a diaľničné pletivo je vyrobené zo silne pozinkovaného drôtu a dodáva sa vo výške 160 alebo 200cm.

Kontaktujte našu spoločnosť Ploty Gaves.Zadávateľom ponuky je firma 

Ploty GavesKontaktný formulár
captcha