Ploty Gaves
GAVES - DM s.r.o.

CZKPloty, pletiva, oplocení

Výrobou, predajom, dodávkou a montážou oplotenia sa zaoberá spoločnosť Gaves-DM s.r.o. V našom sortimente nájdete rôzne druhy pletiva a oplotenia - jednak pozinkované a poplastované pletivo, ale taktiež plotové panely 2D alebo 3D.

Pri práci kladieme veľký dôraz na kvalitu všetkých nami vyrábaných a dodávaných plotov, pletiva a oplotenia. Váš dom, záhradu alebo ktorýkoľvek ďalší pozemok si môžete oplotiť nasledujúcimi druhmi pletív:

Poplastované pletivo
Patrí medzi najpoužívanejší a bezúdržbový typ oplotenia za výhodnú cenu, ktorý je mimoriadne odolný voči korózii a disponuje povrchovou úpravou - poplastovaním, pričom vnútri je ukrytý pozinkovaný oceľový drôt. Dostupné v zelenej farbe (RAL 6005) a balené v kompaktných alebo klasických roliach po 25 bm estetickým vzhľadom. Hodí sa na ohraničenie záhrad, rodinných domov, priemyselných objektov, parkov, ale nájde aj uplatnenie v stavebníctve, poľnohospodárstve a lesníctve. K dostaniu taktiež príslušenstvo, ako je napínací drôt, očká, viazací drôt, napínacie račne a tyč.

Pozinkované pletivo
Vyrobené z pozinkovaného drôtu, ktorý zaručuje vysokú pevnosť oplotenia. Jeho vlastnosti spĺňajú všetky požiadavky kladené na možnosť použitia, životnosť a estetiku. Pletivo štandardne balíme do klasických alebo kompaktných rolí po 25 bm bez napínacieho drôtu alebo s napínacím drôtom. Skvele poslúži na ohradenie rodinných domov, lesníckych, poľnohospodárskych či priemyselných objektov. Medzi doplnkovým sortimentom k tomuto druhu pletiva nájdete napínací či viazací drôt a napínaciu račňu.

Plotové panely 2D, 3D
Tieto panely sú vyrobené zo žiarovo pozinkovaných oceľových drôtov, kedy zvislé aj vodorovné drôty majú priemer 5, 00 mm - štandardná šírka samotných panelov je 2 506 mm. Panely majú 2 až 4 pozdĺžne prelisy podľa výšky panelov, ktoré zaručujú väčšiu pevnosť a vynikajúci vzhľad panelu. Bočné a spodné zakončenie panelov je hladké, horné zakončenie je s 3 cm dlhým presahom zvislých drôtov. Bežne dostupné vo farebnom odtieni RAL 6005, ostatné odtiene RAL na objednávku za príplatok. Vhodný na oplotenie rodinných domov, parkov, škôl, športových areálov, priemyselných a vojenských objektov okolo priestorov, kde je vyžadované najvyššie zabezpečenie objektov. K plotovým panelom sme schopní dodať aj systémové brány, bránky a ďalšie komponenty v rôznom prevedení a povrchovej úprave. K panelom je možné zaobstarať aj joklové, plotové a kruhové stĺpiky.

Okrem vyššie uvedeného sortimentu vyrábame aj špeciálne druhy pletiva, ako sú okrasné a dekoratívne zvárané pletivá, ktoré sú vyrobené z oceľových pozinkovaných drôtov a následne poplastované vysokokvalitným priľnavým plastom. Všetko potrebné pre ohradenie u nás nájdu aj farmári a lesníci - ponúknuť Vám môžeme lesnícke uzlové a farmárske zvárané pletivo či chovateľské a oborové ploty. Vyrábame aj diaľničné a cestné pletivo a mobilné ploty.

Predávame okrem iného aj okrasné betónové ploty od českých výrobcov. Výhoda betónových plotov tkvie v tom, že sú nenáročné na údržbu, majú veľmi dlhú životnosť a estetický vzhľad, chránia vaše súkromie a sú kompletne rozoberateľné.
K dostaniu v niekoľkých dekoroch - tehličky, štiepaný kameň, ploché kamene, obklady, drevo, žilky a pod. Zakúpite u nás aj jedinečné panely Zenturo, vďaka ktorým môžete na Vašej záhrade vytvoriť gabiónové steny alebo plotový panelový systém s možnosťou ozdobnej výplne - tzv. pixely .

Vyrobíme Vám na mieru aj bránky, brány či vráta. Zakúpite u nás aj podhrabové dosky alebo tieniace plotové clony, zemné skrutky a príslušenstvo k stavbe plotov, ako sú napínacie a viazacie drôty, račne, napínacie tyče a ďalšie.


Katalóg firiem:    

Kovové vráta a ploty

,  

Výrobky z betónu

,  

Železiarsky tovar

,  
Témy:

pozinkované pletivo, poplastované plotové, pletivo, plotové panely 2D, 3D, Bratislava