Ploty Gaves


Lahoferova 545, Znojmo 671 82
Výrobou, predajom, dodávkou a montážou oplotenia sa zaoberá spoločnosť Gaves-DM s.r.o. - ktorá je firmou z Českej republiky a členským štátom EÚ. V našom sortimente nájdete rôzne druhy pletiva a oplotenia - jednak pozinkované a poplastované pletivo, ale taktiež plotové panely 2D alebo 3D. Všetky zákazky zabezpečíme v Bratislave, ale aj po celom Slovensku.

Pri práci kladieme veľký dôraz na kvalitu všetkých nami vyrábaných a dodávaných plotov, pletiva a oplotenia. Váš dom, záhradu alebo ktorýkoľvek ďalší pozemok si môžete oplotiť nasledujúcimi druhmi pletív:

Poplastované - patrí medzi najpoužívanejší a bezúdržbový typ oplotenia za výhodnú cenu, ktorý je mimoriadne odolný voči korózii a disponuje povrchovou úpravou - poplastovaním, pričom vnútri je ukrytý pozinkovaný oceľový drôt. Dostupné v zelenej farbe (RAL 6005) a balené v kompaktných alebo klasických roliach po 25 bm estetickým vzhľadom. Hodí sa na ohraničenie záhrad, rodinných domov, priemyselných objektov, parkov, ale nájde aj uplatnenie v stavebníctve, poľnohospodárstve a lesníctve. K dostaniu taktiež príslušenstvo, ako je napínací drôt, očká, viazací drôt, napínacie račne a tyč.

Pozinkované - vyrobené z pozinkovaného drôtu, ktorý zaručuje vysokú pevnosť oplotenia. Jeho vlastnosti spĺňajú všetky požiadavky kladené na možnosť použitia, životnosť a estetiku. Pletivo štandardne balíme do klasických alebo kompaktných rolí po 25 bm bez napínacieho drôtu alebo s napínacím drôtom. Skvele poslúži na ohradenie rodinných domov, lesníckych, poľnohospodárskych či priemyselných objektov. Medzi doplnkovým sortimentom k tomuto druhu pletiva nájdete napínací či viazací drôt a napínaciu račňu.

Dodávame taktiež 2D a 3Dplotové panely.
Tieto panely sú vyrobené zo žiarovo pozinkovaných oceľových drôtov, kedy zvislé aj vodorovné drôty majú priemer 5, 00 mm - štandardná šírka samotných panelov je 2 506 mm. Panely majú 2 až 4 pozdĺžne prelisy podľa výšky panelov, ktoré zaručujú väčšiu pevnosť a vynikajúci vzhľad panelu. Bočné a spodné zakončenie panelov je hladké, horné zakončenie je s 3 cm dlhým presahom zvislých drôtov. Bežne dostupné vo farebnom odtieni RAL 6005, ostatné odtiene RAL na objednávku za príplatok. Vhodný na oplotenie rodinných domov, parkov, škôl, športových areálov, priemyselných a vojenských objektov okolo priestorov, kde je vyžadované najvyššie zabezpečenie objektov. K plotovým panelom sme schopní dodať aj systémové brány, bránky a ďalšie komponenty v rôznom prevedení a povrchovej úprave. K panelom je možné zaobstarať aj joklové, plotové a kruhové stĺpiky.

Okrem vyššie uvedeného sortimentu vyrábame aj špeciálne druhy pletiva, ako sú okrasné a dekoratívne zvárané pletivá, ktoré sú vyrobené z oceľových pozinkovaných drôtov a následne poplastované vysokokvalitným priľnavým plastom. Všetko potrebné pre ohradenie u nás nájdu aj farmári a lesníci - ponúknuť Vám môžeme lesnícke uzlové a farmárske zvárané pletivo či chovateľské a oborové ploty. Vyrábame aj diaľničné a cestné pletivo a mobilné ploty.

Predávame okrem iného aj okrasné betónové ploty od českých výrobcov. Výhoda betónových plotov tkvie v tom, že sú nenáročné na údržbu, majú veľmi dlhú životnosť a estetický vzhľad, chránia vaše súkromie a sú kompletne rozoberateľné.
K dostaniu v niekoľkých dekoroch - tehličky, štiepaný kameň, ploché kamene, obklady, drevo, žilky a pod. Zakúpite u nás aj jedinečné panely Zenturo, vďaka ktorým môžete na Vašej záhrade vytvoriť gabiónové steny alebo plotový panelový systém s možnosťou ozdobnej výplne - tzv. pixely .

Vyrobíme Vám na mieru aj bránky, brány či vráta. Zakúpite u nás aj podhrabové dosky alebo tieniace plotové clony, zemné skrutky a príslušenstvo k stavbe plotov, ako sú napínacie a viazacie drôty, račne, napínacie tyče a ďalšie.

Produkty
  • dielenské a záhradné náradie, kliešte a skrutkovače, zvárané pletivo a spojovací materiál, kladivá a sekery
  • betónové stavebné prvky, dlažby a prefabrikáty, obrubníky a palisády, drobný cementový tovar
  • kovové vjazdové brány, kovové oplotenie, príslušenstvo k plotom a bránam, kovové konštrukcie, kováčska výroba

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Funkčné oplotenie domu aj firmy, ktoré navyše vypadá skvelo?

Funkčné oplotenie domu aj firmy, ktoré navyše vypadá skvelo?

Oplotenie domu, záhrady alebo napríklad priemyselnej haly nie je dobré podceniť. Správny plot totiž nielen jasne vymedzí váš pozemok, ale dodá vám aj pocit bezpečia a ochráni vás pred nezvanými hosťami. A čo viac, ak si správne vyberiete, môžu sa ploty stať aj ozdobou a skvelým doplnkom vášho domu. V spoločnosti GAVES PLOT Znojmo to dobre vieme, a preto vám ponúkame ploty a oplotenia z najrôznejších druhov a materiálov, ktoré môžete využiť na oplotenie rodinného domu, športovísk či veľkých výrobných hál.


GAVES PLOT: Oplotenie záhrady aj veľkého priemyselného objektu

GAVES PLOT: Oplotenie záhrady aj veľkého priemyselného objektu

Výber oplotenia je veľmi dôležitý krok pre zabezpečenie vašej nehnuteľnosti. Pri kúpe totiž musíte zohľadniť niekoľko podstatných faktorov, čo môže byť trochu komplikované. Ale nezúfajte, s výberom plotov a oplotenia pozemku vám pomôže spoločnosť GAVES PLOT Znojmo. Predstavíme vám výhody aj nevýhody jednotlivých pletív, a vy sa tak budete môcť rozhodnúť, ktorý plot je pre vaše potreby ideálny.


Žiadajte od oplotenia funkčnosť aj estetiku

Žiadajte od oplotenia funkčnosť aj estetiku

Oplotenie k rodinnému domu si často neobstarávame na pár rokov, ale boli by sme radi, keby nám vydržalo čo najdlhšie. Zároveň by taktiež v našich očiach malo spĺňať určité estetické požiadavky. Naopak u niektorých typov plotov a oplotení riešime skôr to, či manipulácia s nimi bude jednoduchá a bude možná ich demontáž – ako napríklad v prípade organizovania festivalu alebo inej kultúrnej akcie. So všetkými stránkami týkajúcimi sa plotov a oplotenia, teda estetika, funkčnosť aj montáž, sa však môžeme obrátiť na odborníka a ušetriť si tak množstvo starostí a často aj financií. Jedným z nich je spoločnosť GAVES PLOT Znojmo.


Pletivo na ochranu pasekov, škôlok, lesných porastov proti zveri Česká republika

Pletivo na ochranu pasekov, škôlok, lesných porastov proti zveri Česká republika

Spoločnosť Ploty Gaves je firmou z Českej republiky a členským štátom európskej únie. Zaoberá sa výrobou lesníckeho uzlového, farmárskeho pletiva, diaľničného a cestného oplotenia. Oplotenie slúži ako zábrana pre malú aj veľkú zver. Ploty Gaves zabezpečujú výrobu, predaj a dodanie pletiva pre celú Českú republiku aj na Slovensko - lesnícke uzlové, farmárske zvárané a cestné a diaľničné pletivo. Lesnícke uzlové pletivo je najpoužívanejším druhom, slúži ako zábrana pre malú aj veľkú zver na oplotenie lesníckych pozemkov, škôlok, pasekov. Ľahko sa prispôsobí terénu a preto sú vhodné aj v horských oblastiach. Využitie má aj na oplotenie diaľnic. Na prianie zákazníka vyrábame pletivo s iným priemerom drôtu, štandardne 2,0/2,8mm. Väčšia vrstva zinku zvyšuje životnosť oplotenia. Farmárske pletivo zvárané je ľahko skladovateľné a má obdobné využitie – oplotenie pozemkov, pasekov aj diaľnic. Oká sa zväčšujú smerom nahor, preto je vhodné pre malú aj väčšiu zver. Cestné a diaľničné pletivo je vyrobené zo silne pozinkovaného drôtu a dodáva sa vo výške 160 alebo 200cm. Kontaktujte našu spoločnosť Ploty Gaves.


Odolné silno pozinkované pletivo na oploteniu náročných terénov, predaj Česká republika

Odolné silno pozinkované pletivo na oploteniu náročných terénov, predaj Česká republika

Oplotením domov, priemyselných, lesníckych areálov, horských oblastí a miest s vyšším zaťažením sa zaoberá spoločnosť Ploty Gaves, ktorá pôsobí nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku. Ak hľadáte kvalitné oplotenie vášho pozemku, ktorý sa nachádza v náročnejšom teréne, potom sa obráťte na spoločnosť Ploty Gaves, ktorá vám zabezpečí oplotenie kvalitným silne pozinkovaným pletivom. Nové silno pozinkované pletivo je vhodné do miest s predpokladaným vyšším zaťažením, napr. v horských, lesných a poľnohospodárskych oblastiach. Silná vrstva zinku na pletive zabezpečí vysokú odolnosť proti korózii a vyznačuje sa niekoľkonásobne vyššou životnosťou oproti iným pletivám. Toto pletivo dodávame na objednávku a po predchádzajúcej dohode je možné vyrobiť pletivo aj s iným priemerom drôtu a veľkosťou ôk. Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.


Plotové panely 2D a 3D na oplotenie rodinných domov a parkov v Českej republike

Plotové panely 2D a 3D na oplotenie rodinných domov a parkov v Českej republike

Predajom a dodávkou plotových panelov na oplotenie rodinných domov, škôl, parkov, priemyselných a vojenských budov a areálov sa zaoberá spoločnosť Ploty Gaves, ktorá pôsobí v celom Juhomoravskom kraji. Ak potrebujete oplotenie pre váš dom, záhradu či iný objekt, ktorý chcete zabezpečiť, potom sa neváhajte obrátiť na firmu Ploty Gaves Marian Garaj! Zaoberáme sa predajom oplotenia a príslušenstva a následnou montážou. Naše plotové panely sú vyrobené z oceľových drôtov, ktoré sú výrazne pozinkované a umocňujú elegantný vzhľad oplotenia. K našim plotovým panelom dodávame aj joklové stĺpiky pre bezpečné prichytenie panelov a systémové brány a bránky v rôznom prevedení a povrchovej úprave. Naše plotové systémy nachádzajú využitie hlavne v miestach, kde je nutné vysoké zabezpečenie objektov, teda u rodinných domov, parkov, škôl a u priemyselných a vojenských a športových areálov. Pre viac informácií neváhajte navštíviť naše webové stránky!


Výroba a predaj kvalitného oplotenia a plotových systémov za skvelé ceny Bratislava

Výroba a predaj kvalitného oplotenia a plotových systémov za skvelé ceny Bratislava

Výrobu a predaj oplotenia a plotových systémov vo vysokej kvalite za skvelé ceny pre vás zabezpečí spoločnosť Ploty Gaves po celom Juhomoravskom kraji. Ak potrebujete oplotiť váš dom, záhradu, či akýkoľvek pozemok, neváhajte sa obrátiť na našu firmu Ploty Gaves, ktorá pôsobí v celom Juhomoravskom kraji. Venujeme sa výrobe, predaju a montáži oplotenia a plotových systémov vysokej kvality. Používame najnovšie technologické postupy. V našom sortimente nájdete širokú škálu plotových prvkov rôznych druhov oplotenia a plotových systémov. Zadarmo vám vypracujeme konkrétnu cenovú ponuku na oplotenie vášho domu, záhrady, ihriska, či iného pozemku. Montáž oplotenia či plotového systému vám zabezpečia naši skúsení pracovníci. Dopravu poskytujeme našimi rozvozovými vozmi po celom Juhomoravskom kraji zadarmo! Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.


Mobilné dočasné oplotenie, výrobca oplotenia Česká republika

Mobilné dočasné oplotenie, výrobca oplotenia Česká republika

Potrebujete dočasne oplotiť stanovisko, športovisko alebo akýkoľvek iný priestor? Vyskúšajte mobilné dočasné oplotenie, ktoré rýchlo a jednoducho zmontujete. Ponúkame niekoľko typov panelov mobilného oplotenia s rozmermi 3 454 x 1 200 mm. Parametre a cenník oplotenia nájdete na webových stránkach. Zaoberáme sa výrobou, predajom a montážou oplotenia a kladieme veľký dôraz na kvalitu všetkých našich výrobkov. Ponuku plotových prvkov a rôznych druhov systémov oplotenia nájdete na webových stránkach.


Výrobca pletiva a oplotenia, plotové systémy | Česká republika

Výrobca pletiva a oplotenia, plotové systémy | Česká republika

Kvalitné pletivá a oplotenia, to sú PLOTY GAVES! Venujeme sa výrobe, predaju a montáži všetkých typov oplotenia a plotových systémov. Kombináciou kvalitného materiálu, jednoduchej a rýchlej montáže a dostupnej ceny, tvoríme univerzálne riešenie oplotenia pre rôzne využitie a v rôznych rozmeroch. Najviac žiadané sú u nás pletivá z pozinkovaného a poplastovaného materiálu. V našom sortimente oplotenia nájdete nielen ploty a pletivá, ale aj brány a elektrické pohony, plotové panely, lesnícke, uzlové, diaľničné a cestné pletivá a chovateľské, oborové a šesťhranné pletivá a ešte oveľa viac. Ak potrebujete viac informácií, neváhajte nás kontaktovať alebo navštívte naše webové stránky, kde nájdete všetky potrebné informácie vrátane kompletnej ponuky oplotenia.


Pozinkované pletivo, predaj oplotenia, Česká republika, Znojmo

Pozinkované pletivo, predaj oplotenia, Česká republika, Znojmo

Potrebujete pevné oplotenie, ktoré spĺňa požiadavky v rámci možností použitia, životnosti a estetiky? Vyrábame a predávame pozinkované pletivo a príslušenstvo. Oplotenie sa vyrába z pozinkovaného drôtu a patrí k štandardným druhom oplotenia. Pletivo je balené v klasických alebo kompaktných roliach po 25 bm bez napínacieho drôtu, na objednávku aj so zapleteným napínacím drôtom. Pozinkované pletivo je vhodné nielen k rodinným domom, ale aj na oplotenie lesníckych, poľnohospodárskych a priemyselných objektov. Kompletnú ponuku pletiva a oplotenia na predaj nájdete na našich webových stránkach, vrátane ceny a všetkých parametrov.


Oborové a šesťhranné pletivá, oplotenie, výroba a montáž poplastovaného, pozinkovaného pletiva

Oborové a šesťhranné pletivá, oplotenie, výroba a montáž poplastovaného, pozinkovaného pletiva

Vyrábame a montujeme nielen klasické poplastované pletivá a pozinkované oplotenia, ale aj chovateľské, oborové a šesťhranné pletivá. Šesťhranné pletivo je klasické pletivo patriace k štandardu v oplotení a vyznačuje sa veľkou estetikou a vysokou životnosťou. Používa sa na oplotenie klietok a voliér pre zvieratá a vtáctvo alebo aj na prenosné a pevné ohrady pre hydinu. V poľnohospodárstve je pletivo možné využiť na ochranu sadeníc a stromov, v stavebníctve na spevnenie omietok a pri zatepľovaní budov. Oborové pletivo je štvorhranné pletivo s veľkými očkami vyrábané z oceľových, pozinkovaných drôtov, pozinkovaného a následne poplastovaného drôtu. Použitie týchto pletív je možné v poľnohospodárstve, lesníctve, na oborové ohrady do lesov a oplotenie paseky. Pre viac informácií neváhajte a kontaktujte nás alebo navštívte naše webové stránky, kde nájdete podrobnejšie informácie a kompletnú ponuku pletív a oplotení.