Zadávateľom ponuky je firma Trachea, a.s.Trojdielne, päťdielne, skladané dvierka T.segment - Zlínsky kraj, ČRVyberajte nábytkové dvierka podľa posledných trendov – medzi ne patria trojdielne či päťdielne skladané dvierka T.segment od firmy Trachea z ČR, zo Zlínskeho kraja v ČR.
Ak realizujete kompletný interiér bytu či domu, vyberte si výrobcu nábytku na mieru či predajcu, ktorý patrí do našej siete odberateľov na Slovensku.

Hlavnou výhodou skladaných dvierok je možnosť kombinovať viac druhov povrchových úprav - unifarby, vzory dreva a sklo, tým sa vytvára priestor pre kreatívne riešenia interiérov podľa požiadaviek zákazníkov.

Vzor dreva má štruktúrovaný povrch, dokonale teda imituje prírodné drevo.

Unifarby máme v jednofarebných odtieňoch - červená, piesková, vanilková, slonová kosť, zamatovo žltá, sivá prachová.

Ďalším variantom je využiť sklo ako výplň - u päťdielnych dvierok vznikne efekt rámu, u trojdielnych ide o členenie do plochy.

Dôležitým detailom pri skladaných dvierkach T.segment je stratená škára, medzi hranou a plochou dvierok, ktorá je naozaj nepoznateľná na rozdiel od nábytku predávaného v bežných reťazcoch. Nehrozí teda zanášanie špinou a životnosť je oveľa dlhšia.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Nábytkové dvierka odolné voči škrabancom, odretiu, škvrnám - materiál ...

Nábytkové dvierka odolné voči škrabancom, odretiu, škvrnám - materiál ...

Inovatívny výrobok medzi nábytkovými dvierkami firmy Trachea z Českej republiky je materiál Softixx s nanočasticami. Nábytkové dvierka patria do prémiovej rady EXTRA DELUXE, ide o kombináciu estetického riešenia s výnimočnými ...


Patina Provence, Scandia - patinácie u nábytkových dvierok Česká ...

Patina Provence, Scandia - patinácie u nábytkových dvierok Česká ...

Stále viac populárnym prevedením nábytkových dvierok od firmy Trachea z Českej republiky je Patina Provence, Scandia - odteraz majú dvierka nové, modernizované línie. Dodatočná povrchová úprava dvierok vo forme svetlej patinácie má svoje ...


Nábytkové dvierka T.classic - nové vzory dvierok imitácie betónu a ...

Nábytkové dvierka T.classic - nové vzory dvierok imitácie betónu a ...

Aktuálne trendy, ktoré vládnu nábytkovým dvierkam sú drevodekory a fóliované dvierka s imitáciou betónu. Nové vzory nábytkových dvierok môžete zaobstarať od firmy Trachea Holešov, ktorá patrí medzi významných výrobcov dvierok v ...