Stĺpy verejného osvetlenia vysokej kvality – Břeclav, Česká republika


Stĺpy verejného osvetlenia vysokej kvality – Břeclav, Česká republika
Stĺpy verejného osvetlenia sú v mestách a často aj na dedinách všade okolo nás. Dovoľujú nám fungovať, pracovať alebo cestovať aj vo chvíľach, keď už to prírodné osvetlenie neumožňuje. Stožiare a stĺpy verejného osvetlenia sú pritom základným predpokladom pre to, aby mohlo byť naše mesto alebo obec osvetlené. V Juhomoravskom kraji v Českej republike je veľmi významným výrobcom stĺpov verejného osvetlenia, ale aj ďalších najrôznejších typov stožiarov a stĺpov spoločnosť Amako ze Strachotína v okrese Břeclav. Tá sa výrobou stĺpov verejného osvetlenia na profesionálnej úrovni zaoberá už dve desaťročia a využíva výhradne najmodernejšie technológie výroby.

Výroba stĺpov verejného osvetlenia v Amako Strachotín (okres Břeclav) prebieha za prispenia automatických, poloautomatických aj počítačovo riadených výrobných strojov. Pri spojení týchto výrobných technológií so skúsenosťami kvalifikovaných pracovníkov tak vznikajú vysoko odolné stĺpy verejného osvetlenia aj ďalšie stožiare.

Spoločnosť Amako ponúka stožiare a stĺpy verejného osvetlenia aj ďalšie typy stĺpov a stožiarov vhodných pre signalizáciu, ako napríklad:

- stožiare a stĺpy dopravnej signalizácie
- stožiare a stĺpy na dekoratívne účely
- stožiare a stĺpy určené pre železničnú dopravu.

Ak máte o podobe stĺpu verejného osvetlenia, stožiaru či inom podobnom výrobku vlastnú konkrétnu predstavu, nebojte sa firmu Amako osloviť so svojimi požiadavkami. Okrem bežnej katalógovej ponuky stĺpov a stožiarov vyrábame aj atypické stĺpy verejného osvetlenia podľa návrhov zákazníkov. Stožiare a stĺpy verejného osvetlenia vďaka kvalitným bezšvovým rúrkam z pozinkovaného materiálu umožňujú vysoko bezúdržbovú prevádzku a po celú dobu životného cyklu stĺpu značnú odolnosť.
VIAC PONÚK FIRMY

Výroba stožiarov a stĺpov pre osvetlenie Strachotín - oceľové stožiare pre osvetlenie a signalizáciu

Výroba stožiarov a stĺpov pre osvetlenie Strachotín - oceľové stožiare pre osvetlenie a signalizáciu
Výrobu oceľových stožiarov a stĺpov pre verejné osvetlenie a svetelnú signalizáciu Vám ponúka spoločnosť Amako so skúsenosťami na českom aj zahraničnom trhu. Hľadáte českého výrobcu kvalitných oceľových stožiarov pre verejné, vonkajšie osvetlenie a signalizáciu? Potom je tu česká spoločnosť ...

Výroba stožiarov a stĺpov pre verejné osvetlenie Strachotín, ČR

Výroba stožiarov a stĺpov pre verejné osvetlenie Strachotín, ČR
Hľadáte spoločnosť, ktorá sa zaoberá kvalitnou výrobou stožiarov pre verejné osvetlenie a vy chcete nakúpiť stĺpy pre verejné osvetlenie od kvalitného a spoľahlivého výrobcu? Spoločnosť AMAKO, spol. s r.o. so sídlom v obci Strachotín - ČR sa zaoberá výrobou stožiarov a výložníkov pre verejné ...
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA AMAKO, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AMAKO, spol. s r.o.
www.amako.cz
Adres

Adres

Šakvická 13
Strachotín 693 01

amako.str@amako.cz
+420 519 415 313


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha