Zadávateľom ponuky je firma W.P.E. a.s. Water Purification EngineeringČistenie priemyselných odpadových vôd Praha 9 - plne automatické čistiarneZaoberáme sa dodávkou, montážou, servisom a prevádzkovaním biologických a chemických čistiarní odpadových vôd a úpravní vody.

Ponúkame technológiu pre chemické čistenie vôd odpadových z priemyslu alebo splaškových z aglomerácií.
Ďalej pripravujeme stroje na výrobu úžitkovej, pitnej aj ďalšej špecializovanej vody.

Do systému vkladáme reaktory, silá, dávkovacie zariadenia a zásobníky s vlastným riadením aj s možnosťou spojenia s už existujúcim systémom.

Čistiace jednotky môžu byť vyrobené ako mobilné, tak aj stacionárne. To je posudzované podľa vstupnej kvality vody a požadovaného úkonu stroja.

Všetky výrobne zostavujeme podľa priania a potrieb zákazníka. Okrem samotnej výroby daného stroja pripravujeme na mieru aj prevádzkový poriadok a špeciálne zaškolenie obsluhy.

Pokiaľ chcete získať hlbšie informácie o čističkách vody a objednať si ich, volajte našim technikom na telefónne čísla: +420 736 630 949 a +420 603 547 317.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Galvanické a moriace linky Praha 9 - konštrukcia a výroba galvanických ...

Galvanické a moriace linky Praha 9 - konštrukcia a výroba galvanických ...

Galvanické prevádzky, linky moriace aj na matovanie skla projektuje, vyrába a konštruuje akciová spoločnosť W. P. E. Dodáme Vám linky na povrchovú úpravu kovov aj plastov vrátane výrobne a čistiarne vody. Všetko na mieru Vašim ...


Reverzná osmóza - výroba pitnej vody - stroje na výrobu vody Praha

Reverzná osmóza - výroba pitnej vody - stroje na výrobu vody Praha

Akciová spoločnosť W. P. E. so sídlom v Prahe vyrába a ponúka dva druhy strojov pre reverznú osmózu, stroje na výrobu úžitkovej, pitnej aj ďalšej špecializovanej vody. MSRO mobile watermakers - automatická verzia zahŕňa nízko aj ...