Zadávateľom ponuky je firma DIAMANT AK s.r.o.Textilné rohože s logom, protisklzové rohože, výroba, predaj, dodávka Brno, Česká republikaJednoduché na údržbu a protisklzové textilné rohože v rôznych farebných odtieňoch, ponúka kvalitný výrobca a predajca - firma DIAMANT AK s.r.o., z Brna v Českej republike.

Ak potrebujete do firmy textilné rohože s logom, potom neváhajte a vyskúšajte nás.

Naša firma DIAMANT AK s.r.o. z Brna, pre Vás vyrobí rohože podľa Vašich požiadaviek.
Textilné rohože s logom je možné vyberať zo 44 farebných odtieňov, podklad tvorí protisklzová nitril guma, rohožka má výšku 8 mm a váži približne 2, 7 kg/m2.
Textília sa voľne pokladá na podlahu. Rohožku je možné prať v priemyselnej práčke, čistiť mokrou cestou alebo udržiavať pravidelným vysávaním.
Na výber máme tieto rozmery: 60, 75, 85, 115, 150 alebo 200 cm. Rozmer môže byť aj iný - ľubovoľne do 400 cm. Objednaný tovar musí mať minimálne 3 m2.
Rohože, ktoré si u nás objednáte, nemusia mať rovnakú grafiku ani rozmer.
Neváhajte a kontaktujte nás.

Viac informácií nájdete na webových stránkach.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Vstupné čistiace rohože s vysokou schopnosťou zachytiť nečistoty do hál

Vstupné čistiace rohože s vysokou schopnosťou zachytiť nečistoty do hál

Vstupné rohože fungujú ako čistiace rohože do vstupných hál a firiem, hotelov, sú určené pre vysokú záťaž a majú vysokú schopnosť zachytiť drobné nečistoty. Zachytenie nečistôt z vonku ešte pred vstupom do Vašej firmy? Riešením sú ...


Predaj hliníková rohož, gumová PVC, textilná alebo kefová násada

Predaj hliníková rohož, gumová PVC, textilná alebo kefová násada

Predaj hliníkovej rohože od firmy DIAMANT AK s.r.o. Vyberať si môžete z textilnej alebo kefovej násady, kombinácie podľa priania zákazníka. Poradenstvo aj návrh, následná odborná montáž. Chcete vyriešiť čistiace zóny u Vás v hoteli, ...