Zadávateľom ponuky je firma DVJ-ponožky s.r.o.Kvalitní športové a termo ponožky - veľkoobchod, predaj Česká republikaVeľkoobchod DVJ Jiří Honeš v Kopřivnici v Českej republike má pestrý výber kvalitných ponožiek rôznych materiálov a farieb, ktoré sú vhodné nielen na šport, ale aj pre bežné denné nosenie.

Ponožky sú súčasťou každodenného oblečenia a preto by mali byť predovšetkým pohodlné a taktiež vyrobené z kvalitných materiálov tak, aby vám vydržali čo najdlhšie. Práve preto je tu veľkoobchod DVJ Jiří Honeš, ktorý sa zameriava na výrobu a predaj kvalitných termo ponožiek aj športových ponožiek pre každého!

Vyberte si z týchto druhov ponožiek:
- športové
- termo
- detské, pánske a dámske
- tenké alebo hrubé
- so vzorom aj bez vzoru
- jednofarebné
- klasické
- zimné froté ponožky s nórskymi vzormi.

Ponožky sú vyrobené zo 100% bavlny alebo z bavlny a elastického vlákna.

Našim zákazníkom vždy radi vyhovieme, a preto sa taktiež špecializujeme na výrobu ponožiek na zákazku, kde vám vyrobíme ponožky s firemným logom.

V oblasti výroby a predaja ponožiek pôsobíme nielen v okolí Nového Jičína, ale taktiež v celej Českej a Slovenskej republike.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Veľkoobchod, predaj kvalitných ponožiek - športové, thermo ponožky

Veľkoobchod, predaj kvalitných ponožiek - športové, thermo ponožky

Ponožky sú súčasťou každodenného oblečenia, a preto by mali byť predovšetkým pohodlné a taktiež vyrobené z kvalitných materiálov tak, aby vám vydržali čo najdlhšie. Preto je tu veľkoobchod DVJ Jiří Honeš, ktorý sa zameriava na výrobu a ...


Termo zimné ponožky od českého výrobcu

Termo zimné ponožky od českého výrobcu

Majte na zimu nohy v teple a doprajte svojim nohám prvotriednu kvalitu. Kúpte si kvalitné ponožky od českého výrobcu z Kopřivnice - firmy DVJ Jiří Honeš. Termo ponožky si môžete vybrať podľa účelu použitia a to cyklistické, lyžiarske, ...