Zadávateľom ponuky je firma ELLIT PLUS Tomáš HustýMorenie a pasivácia nerezových výrobkov rôznych tvarov a rozmerov Česká republikaFirma ELLIT PLUS vykonáva povrchovej úpravy kovov - morenie a pasiváciu výrobkov z nehrdzavejúcej ocele rôznych tvarov a rozmerov nielen po celej Českej republike a na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Pasivácia a morenie výrobkov z nehrdzavejúcej ocele:
- rozmery výrobkov môžu byť malé v centimetroch až po maximálnu rozmer 1500x1000x6000 mm, s maximálnou leštenou plochou až 320 dm2, rôznych tvarov.

Pri morení, pasivácii a elektrochemickom leštení je pre nás dôležitá predovšetkým kvalita, preto si pomocou vlastného laboratória a externých špecialistov sami zabezpečujeme kvalitu výrobkov, vstupných surovín aj celého procesu.

Svoju prácu konzultujeme so zákazníkmi a snažíme sa vyhovieť všetkým požiadavkám. Realizáciu zabezpečíme čo najkvalitnejšie, najefektívnejšie a v čo najkratšom čase podľa priania zákazníka, a to aj do 24 hodín.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Elektrochemické leštenie kovov - kompletná povrchová úprava nerezových ...

Elektrochemické leštenie kovov - kompletná povrchová úprava nerezových ...

Ak chcete mať čistý, zjednotený a vyleštený povrch nerezových výrobkov, potom sa obráťte na spoločnosť ELLIT PLUS, ktorá vykonáva elektrochemické leštenie kovov a ďalšie povrchové úpravy kovov. Spoločnosť ELLIT PLUS v Litovli neďaleko ...


Povrchové úpravy kovov a kovových konštrukcií Česká republika

Povrchové úpravy kovov a kovových konštrukcií Česká republika

Firma ELLIT PLUS v Litovli neďaleko Olomouca je firmou, ktorá sa zaoberá povrchovou úpravou kovov a kovových konštrukcií rôznych tvarov a rozmerov. V oblasti povrchovej úpravy kovov a kovových konštrukcií má firma ELLIT PLUS už ...