Zadávateľom ponuky je firma ELLIT PLUS Tomáš HustýElektrochemické leštenie kovov - kompletná povrchová úprava nerezových výrobkov Česká republikaAk chcete mať čistý, zjednotený a vyleštený povrch nerezových výrobkov, potom sa obráťte na spoločnosť ELLIT PLUS, ktorá vykonáva elektrochemické leštenie kovov a ďalšie povrchové úpravy kovov.

Spoločnosť ELLIT PLUS v Litovli neďaleko Olomouca zabezpečí klientom nielen z celej Českej a Slovenskej republiky, ale aj zo zahraničia elektrochemické leštenie kovov a kompletné povrchové úpravy nerezových výrobkov, pomocou ktorých dosahuje optimálnych vlastností výrobkov z nehrdzavejúcej ocele rôznych tvarov aj rozmerov.

Spoločnosť ELLIT PLUS vykonáva:
- elektrochemické leštenie nerezových výrobkov
- morenie nerezu
- pasiváciu nerezových výrobkov
- elektroleštenie

Elektrochemické leštenie kovov je vysoko výkonný proces, pri ktorom dochádza k účinnému vyčisteniu, vylešteniu a zjednoteniu povrchu výrobku v krátkom čase a s minimálnym rizikom vzniku akýchkoľvek nedostatkov či kazov. Povrch výrobkov je kovovo čistý a podľa intenzity leštenie matný, matne lesklý alebo vysoko lesklý.


Kontaktný formulár
captcha

VIAC PONÚK FIRMY


Morenie a pasivácia nerezových výrobkov rôznych tvarov a rozmerov Česká ...

Morenie a pasivácia nerezových výrobkov rôznych tvarov a rozmerov Česká ...

Firma ELLIT PLUS vykonáva povrchovej úpravy kovov - morenie a pasiváciu výrobkov z nehrdzavejúcej ocele rôznych tvarov a rozmerov nielen po celej Českej republike a na Slovensku, ale aj v zahraničí. Pasivácia a morenie výrobkov z ...


Povrchové úpravy kovov a kovových konštrukcií Česká republika

Povrchové úpravy kovov a kovových konštrukcií Česká republika

Firma ELLIT PLUS v Litovli neďaleko Olomouca je firmou, ktorá sa zaoberá povrchovou úpravou kovov a kovových konštrukcií rôznych tvarov a rozmerov. V oblasti povrchovej úpravy kovov a kovových konštrukcií má firma ELLIT PLUS už ...