ABEL-Computer, s.r.o.


A. Hlinku 6, Čadca 022 01
E-mail: abel@abel.sk
Telefón: +421 414 332 120

Spoločnosť ABEL-Computer, s.r.o. je významným českým výrobcom tonerových kaziet, ktoré kompletizuje na strojoch vlastnej konštrukcie z overených komponentov od najlepších výrobcov. Rozumieme tlači, a preto Vám môžeme ponúknuť kompletné služby v tomto odbore, či už potrebujete kvalitné náplne do tlačiarní, renovované tonery a atramentové kazety, servis tlačiarní či ich prenájom. Stačí sa obrátiť na našu spoločnosť, ktorá pôsobí nielen v Českej, ale aj Slovenskej republike - obchodné zastúpenie v Čadci.

Medzi našimi produktmi nájdete kazety pre firemné aj domáce tlačiarne, či už sa jedná o:

- laserové tlačiarne, kopírky a faxy
- atramentové tlačiarne a faxy
- ihličkové tlačiarne.

Ak potrebujete servis či opravu tlačiarne, zabezpečíme Vám všetko potrebné. Postaráme sa o dôkladné vyčistenie a opravu tlačiarne, tak aby sa zabezpečila bezproblémová a perfektná tlač. V prípade, že tlačiareň budeme musieť odviezť na opravu alebo profylaxiu, zapožičiame Vám našu náhradnú tlačiareň a tlačové kazety.


Prioritou našej firmy je vždy spokojný zákazník, preto sa o našich klientov stará sieť obchodníkov s ich asistentkami. Všetci obchodníci, ktorí sa o Vás starajú sú pravidelne odborne školení a majú prehľad o tých najnovších trendoch v oblasti tlače. Zabezpečíme Vám komplexné služby a pomoc s:
- výberom najvhodnejšej tlačiarne
- obsluhou, servisom a prevádzky tlačiarne
- inštaláciou ovládačov
- nastavením tlačiarne
- aktualizáciou firmware.

Medzi službami a produktmi našej spoločnosti nechýbajú ani:

- renovované tonery
- fotopapier Michelangelo
- výkup atramentových náplní a tonerových kaziet
- prenájom a servis tlačiarní.

Vyrábame kvalitné tonerové kazety, ktoré sa postarajú o dokonalú tlač a navyše za cenu, ktorá je prijateľná pre zákazníka, pretože veľmi dobre rozumieme konštrukcii kazety a funkciám všetkých komponentov vo vnútri tlačového systému. Každá kazeta, ktorú vyrobíme vo firme ABEL, prechádza dôkladnou kontrolou kvality a ďalších noriem.

Medzi výhody našej firmy patrí výroba atramentových kaziet na vlastných strojoch. Naše stroje sa vyznačujú spoľahlivosťou a vysokou výrobnou kapacitou. Disponujeme vlastným oddelením výskumu a vývoja, preto vieme o tlači omnoho viac ako ostatní.

Pre milovníkov digitálnych fotografií ponúkame špičkové digitálne fotoaparáty a fototlačiarne, a taktiež odborníkmi ocenený fotopapier Michelangelo, ktorý produkuje žiarivé farby a je veľmi odolný voči vode či poškriabaniu.

Aby sme u našich kaziet zabezpečili maximálnu kvalitu, nespoliehame iba na subjektívny pocit, ale testujeme a výtlačky meriame na špeciálnych strojoch, pričom sledujeme:
- farebnú vernosť a stálosť
- farebné odchýlky
- odolnosť voči vyblednutiu
- výťažnosť
- kvalitu tlače.

Vďaka nášmu prepracovanému systému logistiky sa na nás môžete plne spoľahnúť. Splníme všetky požiadavky na dodávku v režime Just In Time aj pre veľké firmy.

Chránime životné prostredie, radi od Vás preto vykúpime prázdne kazety pre tlač, ktoré sa Vám vo firme nahromadili. Vykupujeme len nerenovované a nepoškodené kazety uvedených typov.

IČO: 47678488
DIČ: SK2024068277
Okres: Čadca
Štát: Slovensko
Pr. forma: spoločnosť s r. o.
Počet zamestnancov: 101 - 500 zamestnancov
Obrat: do 8 tis. €

Telefón:
+421 414 332 120

Fax:
+421 414 332 120

E-mail:
abel@abel.sk
predajna@abel.sk

Web:Otváracie hodiny:
PO-PÁ 7:00 – 15:30

GPS: 49°26′8.71″ N, 18°47′41.61″ E

QR kód firmy ABEL-Computer, s.r.o.

Kontaktný formulár
captcha