SEFO plus, s.r.o.


  • obrábacie práce, sústružnícke práce, frézarské práce, brúsenie na plocho, brúsenie na guľato, sústruženie kovov

  • strojárenská výroba, spracovanie kovov, oceľové konštrukcie, stavebné zámočníctvo, zváranie konštrukcií, obrábanie kovov

  • plochá oceľ, kruhové tyče, konštrukčné rúrky, kalibrované rúrky, pozinkované plechy, štvorhranné tyče, šesťhranné tyče, valcové profily

  • delenie materiálov, obrábanie vodným lúčom, ručné spracovanie kovov, tvarovanie kovov nástrojom, rezanie laserovým lúčom
Rodinná firma Cefo plus s.r.o. sa zaoberá výrobou vysekávacích nožov a perforovacích matríc pre obuvnícke a kožiarske firmy. Vyrába výsekové, vysekávacie a sekacie nože a perforovacie matrice všetkých typov podľa dodaných podkladov od zákazníka. Pri výrobe využívajú najmodernejších technológií, ako elektroerozívne obrábanie, CNC frézovanie, rezanie vodným a laserovým lúčom.

Pre výrobu nožov používame kvalitné nožovú oceľ, ktorú nám dodáva rakúska firma BÖHLER, dirkáče a bodce švédska firma Gerdins.
Sekacie nože dodávame výrobcom obuvi, galantérie, pre odevný a textilný priemysel, sedlárstvo a ďalšie kožiarskej firmy.

Vysekávacie, výsekové, sekacie nože:
- výroba do akéhokoľvek tvaru podľa požiadaviek zákazníka, vďaka použitiu moderných technológií a použitie špičkových materiálov sú vysekávacie nože presné a majú dlhú životnosť.

Špeciálne vysekávacie nože vyrábame na základe požiadaviek klienta do najmenších detailov. Sú presné a majú dlhú životnosť. Nože sa skladajú z niekoľkých častí a majú široké využitie.

Planžetové nože vyrábame z tenkej nožovej planžety. Tá je vsadená do duralové platne. Planžetové nože sa môžu nahrievať, preto nájdu uplatnenie v obalovom priemysle, napr. Na sekanie plastov alebo tiež na sekanie kože či textilu.

Perforovacie matrice vyrábame v akýchkoľvek tvaroch podľa požiadaviek zákazníka. Usadzovacie platne režeme laserom, alebo tiež vodným lúčom. Tvarové dirkáče vyrábame na drôtové rezačke. Perforovacie matrice majú vysokú presnosť a dlhú životnosť.

Perforovacie matrice s gumovým vyhadzovaním (vhodné na vzorky príp. Malé série) vo výške 14 mm a 19 mm alebo pružinové s oceľovou vyhadzovací platňou vo výške 19 mm.

Vykonávame tiež výrobu krampen matricou pre narážanie ozdobných cvočkov do kože a matricou pre perforáciu a lisovanie ozdobných prvkov do stielok. Špeciálny matrice na gumovej podrážky s mosadzným prvkom vytvára po nahriatí a zalisovanie ozdobné ornamenty do gumovej podrážky.

CNC frézovanie a elektroerozívne obrábanie:
- zákazkovo sa zaoberáme výrobou pre lisovne, výrobca tesnenie v malých sériách do 500ks.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA SEFO plus, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SEFO plus, s.r.o.
www.sefoplus.cz
Adres

Adres

Holešovská 406
Fryšták 763 16

sefo@volny.cz
+420 577 912 742


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha