DEMA DEKOR CZ s.r.o.


Spoločnosť DEMA DEKOR CZ s.r.o. sa špecializuje na čistenie, ošetrovanie, sanácie a renovácie všetkých typov podlahovín a povrchov a dezinfekciu podláh. Máme pôsobnosť po celej Českej republike. Realizácia vykonávame taktiež na slovenský, v Rakúsku a Nemecku. Vzhľadom k nášmu napojeniu na spoločnosť Dr. Schutz® Group sme tiež regionálnym partnerom firmy CURASOL Services pre Českú republiku. Sme výhradným dovozcom značiek Dr Schutz, eukula a Finality pre SR.
Viac o našich realizáciách vám povedia naše referencie, fotogaléria a videogaléria.

Dodávame vysoko kvalitné produkty pre čistenie, ošetrovanie a renovácie všetkých typov podlahovín a povrchov. Naši partneri certifikovaní logom DemaServis vykonávajú všetky práce, ktoré súvisia s našim obchodným zameraním - Unikátny systémy čistenie podláh vrátane odstránenie starých ochranných náterov, transparentné a farebné renovácie elastických, polyuretánových a epoxidových podláh, Carpetlife - suché čistenie kobercov, impregnácia povrchov. Brúsne čistenie a brúsenie drevených podláh a parkiet. Čistenie, penetrácia a impregnácia prírodných a umelých kameňov, dlažieb, sôch, fontán, kovov, plastov a skla.

Naše jednotlivé značky sa špecializujú na:
Dr. Schutz - čistenie, renovácie, sanácie, ošetrovanie elastických podlahovín PVC, CV, LINOLEUM, KAUČUK. Vykonávame špeciálne čistenie, ošetrenie štandardné a dlhodobé pomocou polyuretánových náterov. Do portfólia patrí aj čistenie a renovácie elektrostaticky vodivých podláh a antistatických podláh. Dodávame dezinfekcia a bežné čističe pre všetky typy povrchových úprav. Ponúkame farebnú renováciu podlahovín systémom PU-COLOR vrátane tvorby grafiky. Vykonávame protišmykové nátery R9, R10, R11.
Čistíme koberce rôznymi technikami vrátane metódy

Carpetlife-čistenie suchým prírodným granulátom. Ponúkame ucelenú radu odstraňovačov škvŕn a impregnáciou pre textilné podlahy a čalúnenie.
Vonkajšie terasy z dreva a WPC - riešime čistenie, olejovanie a špeciálna impregnácia.

Eukula - špecializovaná značka na drevené a korkové podlahy. Kompletný sortiment tmelov, základných lakov, vrchných lakov, lúhov, olejov, tvrdých voskových olejov, farebných olejov, čističov a ošetrovacích prostriedkov. Všetko so zameraním na akékoľvek konštrukcie s vrchnou vrstvou z dreva alebo korku.

Finality - je výrobca produktov pre kameň, dlažbu, keramiku, kovy sklo a plasty s veľmi vysokým celosvetovým renomé. Jednoduchý, vysoko kvalitný a plne funkčný systém pre základné čistenie, špeciálne čistenie, penetrácia a impregnácia rôznych materiálov, ako napr. Žula, vápenec, mramor, pieskovec, travertín, Solnhoferský kameň, terakotta, tehla, terazzo, betón, zámková dlažba, kamenina, sintrovaná keramika, dlažby, obklady, plasty, kovy a sklo. Spevňujúce penetrácia, Antigraffiti impregnácia, horúca dlhodobá impregnácia.

Stroje, náradie a príslušenstvo sú neoddeliteľnou súčasťou našej ponuky. U nás nájdete vždy optimálne náradie pre aplikácie a odtestované kvalitné stroje a výbavy.

DEMA DEKOR CZ s.r.o. je výhradný dovozca a veľkoobchod. Certifikovaní partneri DemaServis ponúkajú kompletné služby a realizácie.

Výhradné zastúpenie firiem CC-Dr.Schutz GmbH a Finality GmbH pre Českú republiku a Slovenskú republiku.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA DEMA DEKOR CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
DEMA DEKOR CZ s.r.o.
www.dema-dekor.cz
Adres

Adres

Kotkova 3
Znojmo 669 02

office@dema-dekor.cz
+420 515 227 272


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha