Jaroslav Křivánek - KOMINICTVÍ s.r.o.
Čištění komínů Znojmo


Firma Jaroslav Křivánek - KOMINICTVÍ s.r.o. zo Šatov pri Znojme sa zaoberá všetkými kominárskym prácami. Staviame nové komíny a vykonávame rekonštrukciu starých. Montujeme fasádne komíny. Ďalej zaistíme kolaudáciu, vložkovanie a revíziu komínov. Všetky uvedené činnosti zabezpečíme v okolí Znojma a a Šatov.

Kominictví Jaroslav Křivánek sa zameriava nielen na stavbu nových komínov, ale aj na ich vymetanie a čistenie. Špecializujeme sa na stavbu nerezových komínov značky Schiedel. Staviame tiež komínové systémy Helus, Ciko alebo Ekokomín.

Súčasťou našej činnosti je aj oprava a kompletná rekonštrukcia komínov. Jednou z metód opravy komínov je ich vložkovanie. Vložkovanie sa vykonáva v prípade, kedy má komín zlý ťah, komínový prieduch nezodpovedá predpisom, vo vykurovanej miestnosti je cítiť zápach spalín alebo keď kondenzát preniká do stien telesa komína.

Montujeme fasádne komíny, ktoré skvele poslúži ako elegantný doplnok exteriéru stavby - ich priznaná konštrukcia totiž vytvára zaujímavý architektonický prvok.

Sme členmi spoločenstvá kominárov a autorizovaná osoba meranie účinnosti spaľovacieho zdroja a odchádzajúcich látok.

Vykonávame revízie a kontroly komínov a spalinových ciest. Kolaudujú novo postavené komíny.

Medzi naše ďalšie činnosti patrí výpočet dymové cesty a dimenzie komínov. Meriame tiež účinnosti spaľovacieho zdroja a odchádzajúcich látok podľa zákona č. 86/2002 zb., Ťah komínov alebo tesnosť plynu.

Montujeme dymovody, komínové lávky a strešné výstupy.
Dodávame krbové kachle a vložky.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Jaroslav Křivánek - KOMINICTVÍ s.r.o. Čištění komínů Znojmo
WEBOVÁ STRÁNKA
Jaroslav Křivánek - KOMINICTVÍ s.r.o.
www.krivanekkominictvi.cz
Adres

Adres

č. 368
Šatov 671 22

krivanek.jar@volny.cz
+420 605 282 066


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha