Pavel Jeřábek


Havlíčkova 170, Kolín 280 02
Spoločnosť Pavel Jeřábek predáva hliník, hliníkové profily a plechy. Ponúkame štandardné hliníkové profily: tyče, jekly, profily rôznych tvarov atď. Ďalším našim zameraním je kovovýroba, CNC obrábanie a zámočníctvo.

Hliník a hliníkové profily ponúkame bežne v zliatinách - EN AW-6060/6063 T6, EN AW-6082 T6. Hliníkové profily môžeme narezať či nastrihať na požadovanú mieru, prípadne obrobiť.

Predávame hliník, hliníkové profily - ploché, okrúhle, plné, jakle, rúrky profily rôznych tvarov a plechy. Hliník - profily narežeme či nastriháme na požadovanej miery.

Naša kovovýroba vám ponúka klasické aj CNC obrábanie, sústruženie a CNC frézovanie kovov. Ako kovovýroba tiež spracovávame železné a neželezné kovy, prípadne i plasty.

Ponúkame CNC obrábanie, frézovanie a sústruženie kovov, železných a neželezných. Vyrábame kusy, malé aj väčšie série. Zaistíme tepelnú a povrchovú úpravu.

Sme tiež zámočníctvo, zhotovíme brány, bránky, mreže, ploty, zábradlia, schody, menšie kovové konštrukcie, ponky apod. K zámočníctvo patrí aj tepelná a povrchová úprava, doprava a montáž, čo na želanie zákazníka zabezpečíme.

Naši pôsobisko nájdete na adrese Havlíčkova 170, Kolín.

Produkty
  • plotové systémy, montáž plotov a brán, drevené oplotenie, diely na plot, vchodové brány, drevárska výroba
  • zákazková kovovýroba, brány a ploty, zámočnícka výroba, schodiská a zábradlia, oceľové konštrukcie, služby zámočníctva
  • obrábacie práce, sústružnícke práce, frézarské práce, brúsenie na plocho, brúsenie na guľato, sústruženie kovov
  • lakovanie kovov, metalizácia kovov, aplikácia náterových systémov, galvanické pokovovanie spojovacieho materiálu, zinkovanie plechu
  • železný materiál, oceľový materiál, hliníkový materiál, medený materiál, nerezový materiál, hutnícka výroba, plechy a rúrky
  • montážne haly, vráta a oplotenie, zámočnícke konštrukčné prvky, schodiská a zábradlia, výroba kovových konštrukcií, mestský mobiliár

Kontaktný formulár
captcha