HULMAN - kovošrot s.r.o.


  • ekologická likvidácia autovrakov, predaj použitých náhradných autodielov, likvidácia vozidiel, výkup autovrakov, výkup havarovaných vozidiel

  • výkup šrotu, zber papiera, výkup triedeného odpadu, zber nebezpečného odpadu, zber bioodpadu, výkup elektroodpadu

  • ťažba a dolovanie kovov, spracovanie neželezných kovov, surové železo, zliatiny železa s uhlíkom, neželezné kovy

  • úprava druhotných surovín, výkup a spracovanie kovov, ekonomické využitie odpadu, recyklácia stavebnej sute
Naša firma Hulman-kovošrot s.r.o. sa špecializuje na výkup, spracovanie a predaj železného a kovového odpadu. Zaoberáme sa tiež prevzatím, spracovaním a následnou ekologickú likvidáciou autovrakov. Naše pobočky nájdete v Pohořeliciach, Moravskom Krumlove, Vémyslice, Brne-Chrlice a zastávke u Brna. Spracujeme tiež zákazky z oblasti Ivančic.

Patríme medzi významných spracovateľov kovového odpadu. Od založenia sme priamym dodávateľom do českých aj zahraničných hút a zlievarní. Vlastníme certifikáciu podľa požiadaviek normy ISO 9001 a od roku 2013 podľa požiadaviek systému environmentálneho manažmentu ISO 14001. V rámci prevádzkovania kovošrotu vám zapožičiame vhodné kontajnery (klasické, ekologické a uzatvárateľné) pre ukladanie kovových odpadov zadarmo. ich odvoz zabezpečujeme do hodín od nahlásenia odvozu.

Vykonávame tiež vytriedení jednotlivých druhov kovových odpadov pomocou röntgenového prístroja (spektrometra alebo sigmatestu). Všetok materiál vážime na digitálnych váhach a odpad spracovávame strihaním, paketováním a pálením. Zameriavame sa aj na demontáže a likvidácia technologických zariadení, strojov, nákladných vozidiel, poľnohospodárskych strojov, hál, prístreškov a další.Zajišťujeme sobotňajšie zvozy tzv. Ľudových zberov pre školy, domy detí, športové kluby alebo zbory dobrovoľných hasičov.

Medzi naše ďalšie činnosti patrí okrem iného výkup a ekologická likvidácia autovrakov. Sme držiteľom oprávnenia pre ekologickú likvidáciu autovrakov. Autovraky vykupujeme podľa aktuálneho cenníka, pričom autovrakov nemusí byť kompletný, cena za 1 kg zostáva aj tak zachovaná Vystavenie potvrdenie o prevzatí autovrakov je zdarma. Naviac tiež v prípade potreby zabezpečujeme odvoz nepojazdného alebo bez platného technického osvedčenia vozidla. Cena sa v tomto prípade znižuje o 0, 20 Sk / kg. Vykupujeme tiež autobatérie.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA HULMAN - kovošrot s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HULMAN - kovošrot s.r.o.
www.hulman-kovosrot.cz
Adres

Adres

Vídeňská 999
Pohořelice 691 23

info@hulman-kovosrot.cz
+420 604 595 959


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha