Wood Rakušan
Marek Rakušan


  • hranoly a flošne, stavebné dosky a rezivo, dosky na strešnú konštrukciu, nosné hranoly, strešné late

  • predaj rastlinných peliet, drevené brikety, palivové drevo, biopalivá pre dopravné účely

  • ihličnaté stolárske rezivo, listnaté stolárske rezivo, hobľovanie reziva, impregnácia reziva, práca s nakladačmi reziva

  • predaj všetkých pevných palív, distribúcia čierneho uhlia, hnedého uhlia, uhoľné brikety, koks
Naša spoločnosť sa špecializuje na predaj stolárskeho či hobľovaného reziva a palivového dreva v oblastiach Juhomoravského a Juhočeského kraja, najmä v okolí miest Trebišov a Moravské Budějovice. Medzi naše hlavné činnosti patrí výroba a produkcia špeciálne sušeného aj vzduchosuchého reziva pre stolársku a stavebná činnosť.

Stolárske rezivo je vyrábané z kvalitných výrezov, ktoré ďalej režeme na dosky a fošne silné 25, 30, 40, 50, 60, 70 a 80 mm,
 ich dĺžka je potom 3, 4 a 5 m. Spracovávame aj zákazky na rezivo rezané na požadovanej miery. Rezivo predávame vysušené na 8-12%, vzduchosuché alebo čerstvé. Na skaldi potom máme rezivo z drevín, ako je: smrek, borovica, smrekovec, duglaska, dub európsky, dub americký červený, buk, jaseň, javor, breza, jelša, hrab, čerešňa, agát, lipa, brest, topoľ, orech európsky, orech americký, hruška a osika.

Čo sa týka hobľovaného reziva, to je spracovávané na štvorstrannej hobľovacej fréze. Môžeme hobľovať ako rovné, tak i profilované tvary (palubovky, terasové dosky). Vyrobíme aj hobľované rezivo podľa požadovaných mier na zákazku v maximálnych rozmeroch 230mm x 160mm. V rámci hobľovaných výrobkov poskytujeme terasové, plotové, podlahová, palubková a fasádne obkladová dosky.

Ďalším produktom spoločnosti WOOD Rakúšan je palivové štiepané dřevo.Štípeme mäkké (smrek, borovica) a tvrdé (dub, buk, breza, jaseň, agát) palivové drevo v dĺžkach 25, 30, 33, 40, 45 a 50 cm (prípadne 1 m ). Palivové drevo predávame ako voľne sypané alebo ako skladaný meter

Na výrobu našich produktov používame drevo z certifikovaných lesov s certifikátom PEFC. Toto drevo si sami vyberáme, aby sme si zaistili kvalitu vstupného materiálu a tým aj konečnú kvalitu výrobku.
Vzhľadom k tomu, že sme menšie rodinná firma, pristupujeme ku každému zákazníkovi osobne a snažíme sa mu čo najlepšie poradiť tak, aby bol maximálne spokojný.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Wood Rakušan Marek Rakušan
WEBOVÁ STRÁNKA
Wood Rakušan
www.woodrakusan.cz
Adres

Adres

č. 93
Mladoňovice 675 32

wood.rakusan@volny.cz
+420 603 232 884


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha